Julio (nie Enrique) Iglesias postanowił sprzedać swoją działkę w Miami. W grę wchodzą grube miliony

Bartłomiej Baranowski
25.07.2017 12:00
A A A
Julio Iglesias sprzedaje swoją działkę w Miami

Julio Iglesias sprzedaje swoją działkę w Miami (Alejandro Vilar / coldwellbankerhomes.com / domena publiczna CC0 1.0)

Jeden z największych gwiazdorów muzyki pop - Julio Iglesias - zdecydował się sprzedać swoją działkę w Miami. Mowa o 30 tysiącach metrów kwadratowych na prywatnej wyspie Indian Creek.

Julio Iglesias to hiszpański muzyk wpisany do księgi rekordów Guinessa za największą ilość wydanych płyt w różnych językach. Ponadto jest znanym na całym świecie amantem. Jego majątek jest wyliczany na miliard dolarów. 

Działka dla miliarderów

Gwiazdor hiszpańskiej zdecydował się na sprzedaż swojej działki, ponieważ nie był w stanie zrealizować założonych z nią planów. Działka została wystawiona na sprzedaż za zawrotną kwotę 150 milionów dolarów, a sprzedaży podjęła się agencja Coldwell Banker. 

Działka Julio Iglesiasa w MiamiDziałka Julio Iglesiasa w Miami coldwellbankerhomes.com

Posiadłość ma 30 tysięcy metrów kwadratowych, co oznacza, że za metr należy zapłacić 5 tysięcy dolarów. Cały czas mowa o nieuzbrojonej działce. Ale nawet bez tego, posiada niezwykłe atuty. Przede wszystkim roztacza się z niej widok na zatokę Biscayne. Do działki przynależy również dok idealny do postoju żaglówek wraz z obszarem prywatnej linii brzegowej. 

Nieruchomość jest zlokalizowana na ekskluzywnej wyspie Indian Creek, na której znajduje się zaledwie 40 działek. Wyspa jest nazywana "bunkrem multimiliarderów". Poza rezydencjami dla bogaczy znajduje się na niej klub golfowy oraz kilkanaście ekskluzywnych sklepów i restauracji.

Ekskluzywni sąsiedzi 

Na wyspie swoje posiadłości posiadają miliarderzy oraz sławy i celebryci. Jeden z domów należy do samego prezydenta Standów Zjednoczonych - Donalda Trumpa. Na Indian Creek domy posiadają ponadto trener drużyny Miami Dolphins - Don Shula, modelka Adriana Lima oraz małżeństwo piosenkarki Beyoncé i rapera Jay-Z.  

Źródło: coldwellbankershomes.com

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Poradniki Domiporta.pl