Tom Hanks i jego żona Rita Wilson sprzedali swoje posiadłości w Pacific Palisades

Bartłomiej Baranowski
12.05.2017 14:18
A A A
Posiadłość Toma Hanksa w Pacifics Palisades

Posiadłość Toma Hanksa w Pacifics Palisades (David Offer)

Dwie posiadłości należące do Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson zostały sprzedane za kwotę 17 milionów dolarów. Oba budynki znajdują się obok siebie, po tej samej stronie ulicy.

Nad transakcją czuwała agencja David Offer z Los Angeles. Budynki musiały być sprzedane jednocześnie. Nieruchomości pierwszy raz trafiły na rynek nieruchomości rok wcześniej, a nabywcą okazał się anonimowy nabywca ukrywający swoją tożsamość pod adresem pocztowym znajdującym się w San Francisco. Nabywca zapłacił za budynki łącznie 17 500 500 dolarów!

Jak mieszkał Tom Hanks

Mniejsza z dwóch nieruchomości to zmodernizowana willa z 1933 roku w stylu hiszpańskiego odrodzenia, stylu popularnym zwłaszcza na Florydzie i Kalifornii. Willa o powierzchni 360 metrów kwadratowych posiadająca 4 sypialnie i trzy łazienki została wyceniona na 7,3 milionów dolarów. 

Z kolei większy z budynków to rezydencja w stylu angielskim z 1950 roku. Budynek posiada 670 metrów kwadratowych, a mieści się w nim 7 sypialni i 6 łazienek. Został sprzedany za 10 158 000 dolarów. Obie działki mieszczą się obok siebie i znajdują się w dzielnicy Pacific Palisades w Los Angeles.

Sąsiedztwo w Pacific Palisades

Dzielnica Pacific Palisades jest dzielnicą Los Angeles, którą zamieszkują bogaci mieszkańcy miasta. Jest zlokalizowana na nadbrzeżu, mieści się na kilku wzgórzach i trzech charakterystycznych kanionach. Wśród mieszkańców dzielnicy można wymienić chociażby wspomnianego Toma Hanksa, Toma Cruise'a czy Stevena Spielberga. Dawniej mieszkał w niej prezydent USA - Ronald Regan. A swoje nieruchomości do dzisiaj mają w niej aktor Arnold Schwarzenegger oraz milioner Dennis Tito. 

Źródło: David Offer

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Poradniki Domiporta.pl