Duda Development - mocno akcentuje obecność na rynku inwestycji mieszkaniowych

Przez 20 lat działalności w branży nieruchomości firma Duda Development zdążyła dobrze poznać potrzeby rynku oraz swoich klientów. Buduje według trendów, stawiając przede wszystkim na jakość. Duży nacisk kładzie na wygląd inwestycji, układy pomieszczeń oraz ich funkcjonalność.

Firma działa od 1997 roku, kompleksowo realizując projekty mieszkaniowe i komercyjne. Buduje nowoczesne domy i mieszkania, bazując na najnowszych trendach budowlanych. Zajmuje się wynajmem powierzchni biurowych oraz handlowych w całym kraju, a także nabywaniem i zbywaniem gruntów pod działalność inwestycyjną na skalę ogólnopolską. Dysponuje także nieruchomościami na wynajem z przeznaczeniem na handel detaliczny.

W Wielkopolsce aktualnie realizuje dwie inwestycje mieszkaniowe - Arena Apartments w centrum Poznania oraz Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las.

Arena Apartments – nietuzinkowo w centrum miasta

Na rogu ulicy Wojskowej i Wyspiańskiego, w centrum poznańskiej dzielnicy Grunwald, na nabywców nadal czeka 15 nowoczesnych jedno- i dwupoziomowych mieszkań o metrażach od 58 do 95 m2. Ogromną zaletą apartamentów są balkony zewnętrzne o wielkości od 8 do 80 m2 i tarasy wewnątrz budynku, z powierzchnią od 18 do 27 m2. Perełką tej inwestycji do niedawna był apartament z 27 m2 tarasem oraz 79 m2 balkonem zewnętrznym, ale już znalazł szczęśliwego lokatora. Na poszukujących przytulnych przestrzeni czekają także 2 kawalerki z antresolami o wysokości od 4 do 5 metrów. Mieszkańcy Arena Apartments mają również zapewniony dostęp do garażu podziemnego.

Wizualizacja inwestycji Arena Apartments w PoznaniuWizualizacja inwestycji Arena Apartments w Poznaniu materiały prasowe / Duda Development

Arena Apartments to nie tylko mieszkania o wysokim standardzie. Parter budynku przystosowany jest pod działalność usługową. Przygotowano 12 lokali użytkowych o metrażach od 78 do 136 m2, o łącznej powierzchni 1300 m2 z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.

Inwestycja sąsiaduje z kompleksem City Park Poznań z licznymi restauracjami czy sklepami. Park Kasprowicza i POSiR Arena gwarantują rozrywkę i wypoczynek. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że inwestycję dzieli zaledwie kilometr od Targów Poznańskich, a dojazd do Lotniska Ławica to zaledwie 15 minut. W najbliższym otoczeniu znajduje się również basen, boisko sportowe, centrum handlowe oraz szkoła. Lokalizacja w tej dzielnicy zapewnia szybką komunikację z centrum i pozostałymi dzielnicami Poznania oraz łatwy dojazd do autostrady A2 i obwodnicy miasta.

Arena Apartments wyróżnia awangardowa bryła budynku z nietypową stylistyką. Mieszkania również gwarantują niebanalne wykończenie i ustawną przestrzeń. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce, z doskonałą lokalizacją, funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym designem. Pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze na przełomie lutego i marca 2018 roku.

Nowe Złotniki – podmiejska wygoda

Osoby, które chcą odciąć się od miejskiego gwaru oraz cenią sobie wypoczynek w otoczeniu zieleni, powinny zainteresować się Osiedlem Nowe Złotniki. Tuż pod Poznaniem, w gminie Suchy Las, jest pewne miejsce gdzie każdy może poczuć się jak u siebie.

Inwestycja obejmuje domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, w których oferowane są mieszkania dwupoziomowe, w metrażach od 131 do 152 m2 wraz z garażem i dodatkowym miejscem postojowym przed budynkiem. Każdy segment posiada indywidualny ogródek. Działki przynależne do nich mają powierzchnię od 325 do 530 m2. Natomiast wnętrze domu ma funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń oraz dogodny metraż.

Domy na Osiedlu Nowe Złotniki oddawane są w stanie deweloperskim, który obejmuje m. in. zagospodarowaną działkę z tarasem zewnętrznym oraz ogrodzeniem, rolety zewnętrzne, system alarmowy, instalację pod odkurzacz centralny, ogrzewanie podłogowe czy piec gazowy dwufunkcyjny.

Wizualizacja inwestycji Nowe Złotniki pod PoznaniemWizualizacja inwestycji Nowe Złotniki pod Poznaniem materiały prasowe / Duda Development

I etap budowy osiedla zakończono w marcu 2016 roku. W tym etapie jedynie 3 budynki jeszcze czekają na swoich lokatorów. Aktualnie trwa budowa II etapu, w ramach którego powstają 22 lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Planowana jest realizacja kolejnych etapów inwestycji, gdzie znajdzie się ok 100 domów.

Osiedle Nowe Złotniki to miejsce wymarzone dla rodzin. Lokalizacja osiedla pozwala na spędzenie kilku chwil na wolnym powietrzu w otoczeniu przyrody, podaruje odrobinę spokoju oraz wypoczynek po cały dniu pracy, ale też zapewni bliskość miejsc, z których każdy z nas codziennie korzysta. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, urzędy, obiekty sportowe oraz place zabaw. Osiedle posiada pełną infrastrukturę gminną - drogi, chodniki i oświetlenie.

Łódź – mocne uderzenie w centrum miasta

Jedną z największych inwestycji mieszkaniowych Duda Development zamierza zrealizować przy ulicy Kilińskiego w Łodzi. Łączna powierzchnia użytkowa to około 20 000 m2, natomiast powierzchnia wszystkich działek wchodzących w skład inwestycji to aż 10.245 m2. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe. Realizacja odbywać się będzie wieloetapowo – ale o tym spółka poinformuje w najbliższej przyszłości.

Więcej o: