Trzeci etap Chojny Park trafił do oferty

redakcja
01.02.2017 11:44
A A A
Wizualizacja inwestycji Chojny Park

Wizualizacja inwestycji Chojny Park (materiały prasowe / ATAL S.A.)

ATAL rozpoczął sprzedaż mieszkań w trzecim etapie Chojny Park w Łodzi. Do oferty trafiły 62 mieszkania. Lokale dzięki ograniczeniu części wspólnych inwestycji będą charakteryzowały się niższymi opłatami stałymi.

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstaje z myślą o młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. W swojej trzeciej odsłonie oferuje 62 mieszkania w 31 budynkach. Klienci mogą wybierać z oferty mieszkań od 2 do 4 pokoi w dostępnych metrażach od 50,65 do 118,68 mkw. W ofercie znalazły się lokale jedno oraz dwupiętrowe. Do każdego z nich przynależy ogródek lub balkon, a także komórka lokatorska. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będzie 65 miejsc postojowych.

ATAL od wielu lat buduje osiedla w Łodzi. W 2016 roku zwiększyliśmy sprzedaż mieszkań na tym rynku do 218, czyli o 10% w stosunku do roku poprzedniego. Naszą  ofertę tak dywersyfikujemy w poszczególnych miastach, by odpowiadała na potrzeby szerokiego grona klientów. Dlatego możemy pochwalić się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób poszukujących swojego mieszkania w Łodzi. W ramach trzeciego etapu Chojny Park postanowiliśmy zaproponować model mieszkań o ograniczonych kosztach użytkowania, których dostępność w Łodzi jest niska.

– mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL.

Niższe opłaty będą możliwe dzięki temu, że budynki będą posiadały niewielkie części wspólne, co obniży koszty administracji i zarządzania nieruchomością. Ponadto właściciele mieszkań będą ponosić wyłącznie obligatoryjnie koszty związane z utrzymaniem infrastruktury całego osiedla Chojny Park, m.in. placów zabaw, oświetlenia, ciągów komunikacyjnych.

Chojny Park to nowoczesne osiedle, w którym znajdzie się 470 mieszkań zlokalizowanych w siedmiu budynkach oraz 62 w budynkach dwulokalowych. Szeroki wybór lokali o zróżnicowanych powierzchniach i układach pokoi sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą taki lokal, który spełni ich oczekiwania. Dodatkowo, do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon lub taras, a do tych zlokalizowanych na parterze - prywatne ogródki. Architekci wzięli pod uwagę potrzeby rodzin z dziećmi. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawi, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.

Wizualizacja inwestycji Chojny ParkWizualizacja inwestycji Chojny Park materiały prasowe / ATAL S.A.

Chojny Park powstaje w cichej i spokojnej okolicy, która zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Na ulicę Piotrkowską można dostać się samochodem w 10 minut, a do łódzkiej Manufaktury w niecałe 20. Mieszkańcy korzystający z komunikacji miejskiej w łatwy sposób przemieszczą się tramwajami nr 6, 15, 16 i 16A z przystanku przy ulicy Rzgowskiej oraz autobusem linii 52 (przystanek przy ulicy Kurczaki). W niedalekiej odległości mieści się dworzec kolejowy Łódź Chojny, na który można dotrzeć pieszo w kilkanaście minut. Szybki wyjazd z Łodzi zapewni mieszkańcom również biegnąca niedaleko droga krajowa nr 1.

W okolicy inwestycji znajdują się obiekty infrastruktury społecznej – sklepy, szkoły czy lokale usługowe. W licznych pobliskich parkach mieszkańcy będą mogli wybierać się na piesze wycieczki i miło spędzić czas w gronie rodzinnym. Coś dla siebie znajdą tu też amatorzy sportowych wrażeń, którzy mogą skorzystać z parkowych obiektów sportowych, takich jak siłownia plenerowa i boiska.

Chojny Park to nie jedyna propozycja ATAL na łódzkim rynku. Niedawno deweloper poszerzył ofertę o nowoczesne osiedle Pomorska Park. Powstanie tam 186 mieszkań w czterech eleganckich budynkach położonych w spokojnej, zielonej okolicy, między ulicami Pomorską a Telefoniczną.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2017. Za projekt osiedla odpowiada Now Biuro Architektoniczne.

Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części miasta przy ulicach Sąsiedzkiej i Kurczaki. Cena za mkw. zaczyna się od 4 500 złotych brutto.

Więcej informacji tutaj

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX