Kameralna inwestycja na zielonym Tarchominie już w sprzedaży

Zakochaj się w zielonym Tarchominie i zamieszkaj w inwestycji RSM ?PRAGA? - Kamińskiego 1! To nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w doskonałym punkcie Tarchomina przy jednych z głównych ulic tego osiedla tj. ul. Światowida i ul. Myśliborskiej, oddalonej jedynie 12 minut od stacji Metro Młociny, co jest gwarancją dobrej komunikacji z centrum stolicy.

Budynek cechuje nowoczesna i niezwykle funkcjonalna architektura. Jego prosta bryła o zróżnicowanej wysokości od sześciu do siedmiu kondygnacji harmonijnie wpisuje się w urbanistyczny układ istniejącego osiedla. Biały kolor elewacji z szarymi elementami układającymi się w poziome pasy doskonale współgra z formą budynku i podkreśla jego elegancję. 

Głównym założeniem inwestycji było zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom, stąd budynek zaopatrzony został w całodobowy monitoring, natomiast jego położenie usatysfakcjonuje osoby szukające mieszkania w spokojnej i kameralnej okolicy. To wprost wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie udogodnienia, jakie daje życie w dużym mieście, a jednocześnie pragną mieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w otoczeniu niskiej zabudowy i rozległych terenów zielonych.

Inwestycja Kamińskiego 1Inwestycja Kamińskiego 1 materiały prasowe / RSM Praga

 W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. przedszkola, żłobek, szkoły, przychodnie lekarskie, banki, hale sportowe, pętla autobusowa oraz linia tramwajowa. Przedsięwzięcie to, to także wolnostojący, wielostanowiskowy budynek garażowy z lokalami usługowymi w parterze.

RSM „PRAGA”  realizująca inwestycję oferuje mieszkania w atrakcyjnych cenach, zapewnia wysoką jakość materiałów i solidne wykonawstwo, a także jako spółdzielnia działająca od ponad 45 lat jest gwarantem bezpieczeństwa transakcji.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji – październik 2017 r.

 Więcej szczegółów na rsmpraga.pl

Więcej o: