Apartamenty Przybyszewskiego 64

Przy ulicy Przybyszewskiego, w sercu Krakowa powstaje nowa, prestiżowa inwestycja mieszkaniowa – Apartamenty Przybyszewskiego 64. Osiedle o estetycznej i minimalistycznej architekturze zostanie zlokalizowane w doskonale rozwiniętej części miasta. Mieszkańcy zyskają wygodny dostęp do centrum oraz do licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Apartamenty Przybyszewskiego 64 staną się jedną z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na mapie Krakowa.

W ramach planowanej zabudowy powstaną dwa nowoczesne budynki o prostych bryłach, w stonowanej kolorystyce. W ich obrębie zaprojektowano 92 przestronne mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi oraz metrażach od 30,02 – 103,97 mkw. W budynkach powstaną również komórki lokatorskie, lokal usługowy oraz nowatorski parking na platformach, który pozwoli na parkowanie wielu pojazdów na niewielkiej przestrzeni. Dzięki temu teren osiedla zyska na atrakcyjności, zostanie estetycznie wykończony, ogrodzony i obsadzony roślinnością – stworzy przyjemny azyl dla mieszkańców.

Wizualizacja osiedla Apartamenty Przybyszewskiego 64Wizualizacja osiedla Apartamenty Przybyszewskiego 64 Materiały prasowe

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 została zaplanowana w komfortowej i prestiżowej lokalizacji. W pobliżu osiedla znajdują się liczne biurowce i centra biznesowe, uczelnie wyższe, obiekty sportowe oraz rekreacyjne. Krótki spacer wystarczy, by dostać się na krakowskie Błonia,  basen AGH i  przystanki komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum zajmie mieszkańcom zaledwie kilkanaście minut, a wyjazdy poza miasto  ułatwi pobliska ulica Armii Krajowej, która jest jedną z głównych arterii miasta.

W bliskim sąsiedztwie osiedla funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe: apteka, kiosk, stacja paliw, centrum medyczne Scanmed, pizzeria, supermarket Miłośnicy spacerów i aktywności sportowej będą mogli korzystać z okolicznych obiektów: siłowni, basenu, kortów tenisowych i boisk. Kilkanaście minut wystarczy, by dojechać do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie lub Kopca Kościuszki. Chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku zapewni mieszkańcom osiedla Las Wolski, do którego można dotrzeć w niespełna 20 minut. Osiedle będzie znakomitym miejscem do zamieszkania dla osób w dowolnym wieku, zapewni doskonałe warunki mieszkańcom aktywnym zawodowo, rodzinom z dziećmi i osobom starszym.

Źródło: przybyszewskiego64.pl

Więcej o: