Kup T-shirt - mieszkanie w Miami gratis. Niezwykła promocja za oceanem

Zdarzały się już promocje, w których do zakupionego mieszkania nabywca otrzymwał np. samochód. Ale tym razem jest inaczej. Kto kupi koszulkę ze specjalnej linii marki Diesel, otrzyma gratis mieszkanie w Miami z widokiem na ocean. Haczykiem jest cena.

Ile może kosztować dobra koszulka? Kilkadziesiąt złotych? Kilkaset złotych? Według marki Diesel nawet kilka milionów, ale za to zupełnie gratis nabywca otrzymuje apartament. 

Diesel sprzedaje mieszkania

Oczywiście sprzedaż takich koszulek wraz z mieszkaniem gratis to sprytna kampania marketingowa. Pełna nazwa kampanii to "The Condo T-shirts-The Most Expensive T-Shirts Ever".

Założona w latach 70. ubiegłego wieku marka odzieżowa próbuje swoich sił w sprzedaży apartamentów. Promocja obejmuje wszystkie koszulki ze specjalnej linii przygotowanej przez projektantów. T-shirty posiadają na sobie nadruki rzutów wybranych mieszkań wraz z opisem. 

 

W kooperacji z firmą deweloperską Bel Invest Group wybudowano elegancki apartamentowiec w dzielnicy Wynwood w Miami. Na ponad dwóch tysiącach metrów będzie rozlokowanych 143 apartamentów wraz z siłownią i basenem. Budynek ma być oddalony od oceanu jedynie o kilkadziesiąt metrów. 

Ile za koszulkę... mieszkanie

Przedział cen za koszulkę wraz z mieszkaniem otwiera się od 449 tysięcy dolarów (czyli około 1,7 miliona zł) za luksusową kawalerkę z aneksem kuchennym do 5,5 miliona dolarów (czyli około 21 milionów zł) za dwupoziomowy penthouse.

 

Według agencji interaktywnej odpowiedzialnej za marketing akcji, koszulki (mieszkania) cieszą się ogromnym powodzeniem. - Chcieliśmy stworzyć kampanię na rynku nieruchomości, która będzie inna niż wszystkie inne kampanie na rynku nieruchomości. I tak narodził się pomysł na "koszulki condo". - powiedział Luca Pannese, współzałożyciel agencji SMALL. 

źródło: digitalagencynetwork.com, bel-invest.com, diesel.com

Mieszkania, a nie koszulki znajdziecie na Domiporta.pl:

Więcej o: