David Beckham otworzy hotel w Makao. Gotować będzie mu Gordon Ramsay

W chińskim Makau już w przyszłym roku oddany do użytku ma zostać wyjątkowy hotel. The Londoner inspirowany jest najpopularniejszymi budowlami Londynu. Jednym z inwestorów jest David Beckham, a za kuchnię odpowiadać ma m.in. Gordon Ramsay.

David Beckham, jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii, ogłosił, że w 2020 roku gotowa będzie jego nowa inwestycja - hotel w Makao. The Londoner ma nawiązywać do rodzinnego miasta sportowca - Londynu. Elewacja budynku jest wzorowana na Westminsterze i budynkach Parlamentu. Szklane atrium nawiązuje z kolei do Claridge's of London i Palace Hotel.

Będzie tam wszystko - od kultowych czarnych taksówek na zewnątrz po miniaturowe kopie najsłynniejszych londyńskich ulic.

- wyjaśnił Beckham w rozmowie z Travel and Leisure.

W hotelu będzie też pub podający wykwintne jedzenie serwowane przez mojego przyjaciela Gordona Ramsaya

- dodał.

Na dwóch piętrach hotelu znajdą się apartamenty specjalne, których współprojektantem jest David Beckham. Aranżacją zajęła się jedna z najbardziej znanych brytyjskich firm.

Goście The Londonera będą mogli na miejscu zrobić zakupy w liczącym 200 sklepów centrum handlowym. Przeważać w nim będą marki brytyjskie. W hotelu znajdą się również trzy spa, cztery kluby fitness oraz liczne obiekty rekreacyjne.

Powierzchnia hotelu pomieści też 3,1 tys. metrów kwadratowych sal konferencyjnych, 13 sal balowych, 20 restauracji i lokali gastronomicznych.

Również ogrody otaczające The Londonera będą wzorowane na najdoskonalszych brytyjskich parkach - ze szczególnym naciskiem na królewską rezydencję w Kensington Palace.

The Parisian - hotel w Makao stworzony przez firmę, która wraz z Davidem Beckhamem tworzy hotel The LondonerThe Parisian - hotel w Makao stworzony przez firmę, która wraz z Davidem Beckhamem tworzy hotel The Londoner J. Philipp Krone

Beckhamowi w inwestycji partneruje Sands China, firma zajmująca się jednocześnie budową i prowadzeniem hoteli. Zasłynęła m. in. otwarciem w Makau hotelu inspirowanego Paryżem - The Parisian. Gdy patrzy się na tę inwestycję, oddaną do użytku w roku 2016, znacznie łatwiej wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał The Londoner

A jeżeli szukacie czegoś bliżej i na stałe, obejrzyjcie luksusowych mieszkań na Domiporta.pl: 

Więcej o: