Kim Kardashian i Kanye West wykupili nieruchomości otaczające dom. Powstanie wielka farma

Kim Kardashian i Kanye West, jedna z najbardziej znanych na świecie par celebrytów, wykupiła nieruchomości otaczające swój dom.

Kim Kardashian i Kanye West - celebrytka, modelka i aktorka oraz raper i producent muzyczny - postanowili wykupić kolejne nieruchomości przylegające do ich domu. Za blisko 3 mln dolarów nabyli stylizowaną na ranczo posiadłość o powierzchni ok. sześciu hektarów.

Jak donosi Business Insider obecnie dom składający się z czterech sypialni utrzymany jest w minimalistycznym, nowoczesnym i aestetycznym stylu. Wszechobecne cegły i drewno -  m.in w belkach stropowych -  pomagają utrzymać rustykalny nastrój. W kuchni znaleźć można natomiast granitowe blaty, wyspę i kącik śniadaniowy.

W pokoju gościnnym znajduje się z kolei kominek wykończony kamiennym obramowaniem. Nowi właściciele będą też mogli cieszyć się olbrzymim patio oraz basenem i SPA.

Według mediów najsłynniejsza para celebrytów zakupioną posiadłość przekształci w farmę. Są nawet plany, by hodować warzywa, które będą mogły trafić wprost na stół nowych właścicieli. Ma im to zapewnić jeszcze większą samowystarczalność.

Kim Kardashian i Kanye West mieszkają obecnie w posiadłości o nazwie Hidden Hills. Zakupili ją w roku 2014 za 14 mln dol. Renowacja obiektu zakończyła się w roku 2017 . Para do tej pory wykupiła już kilka nieruchomości znajdujących się w pobliżu ich domów - wydała na ten cel 2,7 mln dol.

Po renowacji posiadłość Kardashian i Westa jest wyceniania na 60 mln dol.

Wykup nieruchomości wokół domów to jeden ze sposobów celebrytów na zachowanie prywatności. Podobną decyzję podjął były członek boysbandu One Direction - Harry Styles. Nachalni fani tak dali mu się we znaki, że muzyk postanowił wykupić wszystkie domy wokół swojej posiadłości, by poczuć się bezpieczniej.

Więcej o: