Para do bieli

Kolor biały, szczególnie zimą, może kojarzyć się ze śniegiem a wnętrza w tej barwie często sprawiają wrażenie chłodnych i mało przytulnych. Przedstawiamy mieszkania z serwisu Domiporta.pl, których właściciele udowodnili, że biel w połączeniu z niepozornymi dodatkami, nie jest tak straszna jak ją malują.
Para do bieli Para do bieli Domiporta.pl

Elegancka prostota

Wnętrze przestronnego apartamentu, zlokalizowanego na krakowskim Starym Mieście jest doskonałym przykładem idealnego zestawienia bieli z innymi barwami. Chłodne odcienie niebieskiego w połączeniu z ciepłym brązem sprawiają, że mieszkanie jest jednocześnie oryginalne i przytulne.

Zobacz ofertę wynajmu tego mieszkania

Zamieszkaj z psem

Biel przełamać można nie tylko za pomocą wyrazistych kolorów. Właściciele krakowskiego domu, zdecydowali się na oryginalny wzór pokrywający całą ścianę.

Zobacz ofertę wynajmu tego domu

Turkus

W luksusowym apartamencie w centrum Warszawy, biel zestawiono z mocno turkusowymi sofami. Na dużą uwagę zasługuje również podświetlenie ledowe, które rozjaśnia wnętrze salonu po zmroku.

Zobacz ofertę sprzedaży tego mieszkania

White & Grey

W mieszkaniu na warszawskim Mokotowie dopełnieniem dla bieli okazał się kolor szary. Harmonia chłodnych kolorów w połączeniu z brązowym dywanem z pewnością spodoba się niejednej osobie.

Zobacz ofertę sprzedaży tego mieszkania

Biały znaczy przestronny

Wnętrza, w których dominuje biel sprawiają wrażenie wyjątkowo przestronnych. Apartament na warszawskim Mokotowie składa się z dwóch pokoi, pomieszczenia są jednak niezwykle funkcjonalne. Dodatkowym atutem mieszkania jest atrakcyjna lokalizacja - prezentowana kamienica znajduje się w pobliżu Parku Łazienkowskiego.

Zobacz ofertę sprzedaży tego mieszkania

Kraina czarów

Zestawienie bieli z fioletem i niekonwencjonalnymi meblami okazało się strzałem w dziesiątkę. W pomieszczeniach panuje magiczna, niepowtarzalna aura.

Zobacz ofertę wynajmu tego mieszkania

Biało - białe

Jak widać, nawet wnętrze, w którego wykończeniu zastosowano wyłącznie biel, może być ciekawe. Szczególną uwagę przyciąga lustrzana wyspa kuchenna. Stół i szafki w jednym, gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Ten warszawski apartament, dodatkowo kusi własną windą i tarasem na dachu...

Zobacz ofertę sprzedaży tego mieszkania

Biała cegła

Spójność stylistyczna to domena powyższego mieszkania. Oryginalnym rozwiązaniem dla białej ściany z cegły jest połączenie jej z licznymi przeszkleniami oraz klasycznymi dodatkami.

Zobacz ofertę sprzedaży tego mieszkania

Historia sztuki w łazience

Jasne kolory zwykle dominują w łazienkach, jednak należy pamiętać, aby wystrój także tego pomieszczenia, w jakiś sposób urozmaicić. W mieszkaniu na warszawskim Mokotowie na białych kafelkach zamontowano sztukaterię przedstawiającą ważne postaci, wydarzenia oraz dzieła.

Zobacz ofertę sprzedaży tego mieszkania

Ponadczasowa biel

Kamienica z lat 50- tych, usytuowana w centrum Warszawy to doskonały przykład na ponadczasowość bieli. Neutralne kolory ścian każdego z pomieszczeń niewielkiej kawalerki, pozwalają na podkreślenie takich walorów jak klimatyczne sztukaterie, drewniane podłogi czy kamień pamiętające czasy budowy tej wyjątkowej nieruchomości.

Zobacz ofertę sprzedaży tego mieszkania

Więcej o: