Amerykańskie motywy na 4 lipca!

4 lipca - Święto Niepodległości w Stanach Zjednoczonych Ameryki. I czego jak czego, ale miłości do flagi Amerykanom nie można odmówić. Gdyby mogli umieścili by ją wszędzie. Parę przykładów macie poniżej... można z nich brać przykład bądź się im dziwić. Tacy już są amerykanie. God bless America!

Flaga na firance

Amerykańska flaga zwana Stars and Stripes, jest jednym z elementów najczęściej pojawiających się na wszelkiej maści przedmiotach. W tym przypadku widzimy ją na firance. Wraz z minimalistycznym wystrojem wnętrza i fioletowym fotelem przełamującym paletę barw tworzy kompletną kompozycję.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Flaga na ścianie

Flagę można również po prostu powiesić na ścianie. Jedyna trudność, polega jedynie na dobraniu odpowiedniego rozmiaru do wielkości pomieszczenia. Z wyposażeniem w podobnej barwie wygląda to naprawdę ciekawie. Ale przejdźmy dalej, bo flaga to nie jedyny motyw Made In USA...

Mondrian i modernizm

Modernizm jest oczywiście popularny pod każdą szerokością geograficzną. Natomiast oryginalne prace malarza Pieta Mondriana, twórcy neoplastycyzmu, stały się symbolem amerykańskiej architektury. Nic nie stoi na przeszkodzie by ozdobić ściany charakterystycznym stylem tego malarza.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Flaga w sypialni

Są przedmioty i rzeczy których byśmy nie chcieli mieć w sypialni. Flaga ameryki do nich nie należy. Zwłaszcza, gdy jesteśmy fanami Stanów. Albo mieszkamy po drugiej stronie Atlantyku. W obu przypadkach jest ona jak najbardziej dozwolona.

Lata 70

Lata 70-te możemy uznawać z dzisiejszej perspektywy za nieco dziwaczne. Te wszystkie kolorowe dzwony, afro i meble o zdeformowanych kształtach. Kolory pstrokate i w dziwnych połączeniach. Nie mniej jednak, będziemy je zawsze kojarzyć z amerykańskimi filmami.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Amerykańska flaga

Amerykańska flaga. Jest wszędzie. Tak. To stodoła. Lecz nie można jej odmówić uroku!

Marilyn Monroe

Tej gwiazdy nie trzeba przedstawiać nikomu. Często, jej podobiznę można spotkać w nowoczesnych wnętrzach. Tutaj, w eleganckim hotelowym pokoju z kwiecistą tapetą.

Marilyn Monroe

Każdy, kto czuję się choć w jakieś części Amerykaninem powinien mieć podobną fototapetę na swojej ścianie.

Stars and Stripes

Nic nie stoi na przeszkodzie, by powiesić flagę w wersji czarno-białej.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości wszystkim Amerykanom!

Więcej o: