Z widokiem na panoramę miasta

Jeżeli lubicie patrzeć z góry na całe miasto i macie 'trochę' więcej pieniędzy przeznaczone na zakup nieruchomości, to wymarzonym lokum dla Was jest apartament w nowoczesnym wieżowcu. Ile taki luksus kosztuje w polskich miastach?
Wrocław, Sky Tower Wrocław, Sky Tower fot. domiporta.pl

Wrocław, Sky Tower

Na sprzedaż dwupokojowy wspaniały apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta, zlokalizowany na 33. piętrze wieży w budynku SKY TOWER . Apartament obecnie w stanie deweloperskim, na życzenie kupującego może zostać zaaranżowany w dowolny sposób i wykończony pod klucz.

Cena za metr kwadratowy: 15 789 zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Warszawa, Okopowa Warszawa, Okopowa fot. domiporta.pl

Warszawa, Okopowa

Apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze w siedmnastopiętrowym apartamentowcu przy ul. Okopowej na pograniczu Śródmieścia i Woli. Budynek z wewnętrznym patio, chroniony i monitorowany 24h. Apartament wykończony w wysokim standardzie, składa się z kuchni, przestronnego salonu, dwóch pokoi, łazienki, holu oraz loggii o pow. 20 m, wyłożonej egzotycznym drewnem.

Cena za metr kwadratowy: 12 319 zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Kraków, Bronowice Kraków, Bronowice fot. domiporta.pl

Kraków, Bronowice

Luksusowy apartament o powierzchni 155 m2, usytuowany na 15. piętrze w apartamentowcu Salwator Tower. Doskonała lokalizacja dzielnica Bronowice, blisko Rynku Głównego, z doskonałym połączeniem z każdą częścią miasta, w pobliżu pełna infrastruktura. Penthouse posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon połączony z aneksem kuchennym, dwie łazienki, trzy sypialnie, przedpokój (wykonany jako pomieszczenie ognioodporne), garderoba, pralnia, całość wykończona materiałami najwyższej jakości.

Cena za metr kwadratowy: 11 000 zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Warszawa, Słomińskiego Warszawa, Słomińskiego fot. domiporta.pl

Warszawa, Słomińskiego

W Śródmieściu Warszawy na sprzedaż wystawiono reprezentacyjne mieszkanie - apartament na 20. piętrze o powierzchni całkowitej 170 m2. Składa się z 5 pokoi. Część dzienna to salon (50 m2) połączony z jadalnią i widną kuchnia o powierzchni 15,7 m2 oddzielonej przesuwanymi drzwiami. Do salonu przylega ogród zimowy z rozsuwanymi oknami o powierzchni 30 m2. Mieszkanie posiada ogrzewane podłogi w pokoju zimowym i wszystkich łazienkach.

Cena za metr kwadratowy: 15 294  zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Gdynia, Hryniewickiego Gdynia, Hryniewickiego fot. domiporta.pl

Gdynia, Hryniewickiego

Mieszkania znajduje się w budynku Sea Towers położonym w centrum Gdyni, przy samym nabrzeżu.

Na sprzedaż wystawiono między innymi 43- metrowe, dwupokojowe mieszkanie. Jest położone na 22-giej kondygnacji. Z dużych, panoramicznych okien rozciąga się widok od Skweru Kościuszki i plaży w Gdyni poprzez Sopot, Gdańsk aż po Hel i Jastarnię. Jest to jedno z tylko kilku mieszkań w Sea Towers, które są położone narożnie, posiadają panoramiczne okna a jednocześnie są położone wysoko i mają niczym nie zakłócony widok na morze.

Cena za metr kwadratowy: 22 256  zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Na 28 piętrze znajduje się przestronny, ponad 100- metrowy apartament z widokiem na Zatokę Gdańską. Po wejściu do mieszkania widzimy długi korytarz urządzony w eleganckim stylu, posiadający kilka pojemnych szaf oraz pomysłowo schowaną pralkę w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu gospodarczym. Dominującymi materiałami są stal i drewno, a kolorami biel i czerń.

Cena za metr kwadratowy: 18 222 zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Warszawa, Platinium Warszawa, Platinium fot. domiporta.pl

Warszawa, Grzybowska

W wieżowcu Platinium Towers można kupić wykończone i umeblowane w wysokim standardzie studio. Mieszkanie ma 42 m2 i jest położone na piętnastym piętrze.

Cena za metr kwadratowy: 17 381 zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

W tym samym budynku na sprzedaż wystawiono również wyjątkowy apartament dla najbardziej wymagających, doskonały zarówno do zamieszkania jak i z przeznaczeniem pod wynajem. Znajduje się na przedostatnim, 21. piętrze.

Cena za metr kwadratowy: 22 000 zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Gdańsk, Przymorze Gdańsk, Przymorze fot. domiporta.pl

Gdańsk, Przymorze

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem, usytuowany na ostatniej kondygnacji nowego wysokościowca. Lokalizacja budynku zapewnia z 18-tego piętra o każdej porze roku przepiękny, magnetyczny widok na panoramę miasta, zatokę i półwysep helski.

Cena za metr kwadratowy: 13 767 zł

Zobacz ofertę sprzedaży tego apartamentu >>>

Warszawa, Złota Warszawa, Złota fot. domiporta.pl

Warszawa, Złota

Żaglowiec Libeskinda to chyba najbardziej znana inwestycja deweloperska ostatnich lat. Budynek ten jest luksusowym apartamentowcem o 192 metrach wysokości, 54 piętrach i 266 apartamentach. Autorem projektu jest architekt Daniel Libeskind, według którego budynek ten ma pokazać Warszawę z przeszłości i Warszawę przyszłości, oraz stanowić rezultat "zainspirowania historią Warszawy i światłem, potencjałem jaki miasto ma w sobie".

Cena za metr kwadratowy: 30 192 zł

Zobacz ofertę sprzedaży apartamentu w "Żaglowcu"  >>>

Więcej o: