Przegląd inwestycji: Apartamenty w centrum miasta

Przedstawiamy inwestycje położone w ścisłym centrum poszczególnych miast.

Gdańsk

W samym sercu Gdańska powstaje ekskluzywne osiedle kamienic na Wyspie Spichrzów. To co może zachwycić najbardziej to widok na Starówkę i Nową Motławę. Strome szczyty dachów nawiązują do historycznej zabudowy Wyspy Spichrzów.

 

Więcej informacji tutaj.

Warszawa

Warszawa tętni życiem o każdej porze dnia. Jeśli chcesz poczuć energię płynącą z centrum stolicy, to właśnie dla Ciebie budowany jest kompleks przy ulicy Grzybowskiej. Fantastyczna lokalizacja i rozbudowane możliwości komunikacyjne to nie wszystko co oferuje nam ta inwestycja. Nieopodal możemy cieszyć się zielenią Ogrodu Saskiego i Parku Mirowskiego.

Zobacz inwestycję

Poznań

To jedyna obecnie inwestycja w Poznaniu realizowana tak blisko Starego Rynku. Sama architektura budynku została wyłoniona w drodze konkursu i musiała spełniać wymagania urbanistyczno-architektoniczne staromiejskiej części Poznania.

Zobacz inwestycję

Kraków

Jest to podobno jeden z najbardziej inspirujących zakątków pięknego Krakowa. Sama dzielnica Zabłocie to pofabryczna część miasta objęta programem rewitalizacji Miasta Krakowa. Inwestycja zaprojektowana została tak, aby wyeliminować ruch samochodów i zapewnić nieprzerwany spokój i ciszę mieszkańcom.


Zobacz inwestycję

Warszawa

W samym sercu Warszawy, pomiędzy ulicami Sienną i Kolejową powstaje 19. Dzielnica ? niezwykła, tętniąca życiem nowa część miasta. To osiedle otwarte na miasto, z własnym zapleczem oraz infrastrukturą.

 

Więcej informacji tutaj.

Gdynia

Odróżnia się od innych realizacji prostym i klarownym pomysłem elewacji połączonym z ciekawymi materiałami wykończeniowymi; naturalny kamień, matowe szkło i elementy ze stali nierdzewnej podkreślają ekskluzywny i unikatowy styl budynku. Lokalizacja jest idealna bo tuż przy Placu Kaszubskim.


Zobacz inwestycję