Kredyt z dopłatami taniej w Pekao!

Kwalifikujesz się do "Rodziny na Swoim?" Zamierzasz kupić na kredyt nieruchomość? Sprawdź ofertę Banku Pekao SA. Możesz dostać tańszy kredyt!
Im głośniej o zmianach w Programie "Rodzina na Swoim" tym więcej Klientów interesuje się tym rodzajem kredytu hipotecznego., Klienci odwiedzają oddziały szukając informacji o cenie i innych formalnościach jakie trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt z dopłatami rządowymi.

"Nic dziwnego, że Klienci spieszą się, aby jeszcze zdążyć z kredytem przed planowanymi przez rząd ograniczeniami. Pod wieloma względami obecne warunki są korzystniejsze niż dyskutowane w rządzie zmiany, chociaż wprowadzenie w przyszłości możliwości skorzystania z rządowego programu przez osoby samotne (singli) z pewnością jest dobrym posunięciem. Na dzień dzisiejszy staramy się przyspieszać rozpatrywanie wniosków, szczególnie z dopłatami, aby Klienci cieszyli się własnym M możliwie najszybciej" - mówi Remigiusz Falkowski, Dyrektor Pionu Kredytów Konsumpcyjnych i Bankowości Hipotecznej.

Coraz częściej Klienci nie tylko umawiają się na spotkanie w Oddziale ale w internecie szukają informacji o obowiązujących promocjach. Są one zawsze prezentowane na stronie www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl . Aktualnie kredyt z dopłatami jest w promocji: atrakcyjnie niska marża oraz 0 zł prowizji .

Na stronie, poświęconej kredytom hipotecznym Banku Pekao SA klienci mogą wyliczyć wysokość miesięcznej raty, z dopłata lub bez, a także umówić się z doradcą, który będzie miał przygotowane przez klienta symulacje wysokości raty.

Najnowsza oferta kredytu Rodzina na Swoim w Banku Pekao uzyskała najwyższe noty w ocenach niezależnych firm doradczych (ranking kredytów Open Finance z dnia 4 lipca 2011), które powinny zachęcić Klientów do poważnego rozważenia oferty Banku.

Klientom, którzy nie posiadają środków na wkład własny, Bank może zaproponować kredyt na 100% wartości nieruchomości, nawet do 30 lat. Osoby, które dopiero szukają nieruchomości będą pewniejsze, że ją zakupią korzystając z bezpłatnej promesy ważnej aż 60 dni. Wakacje kredytowe, czy atrakcyjne warunki wcześniejszej spłaty to dodatkowe elementy wyróżniające naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami Banku: 801 334 334 (opłata wg cennika operatora) lub do bezpośredniej wizyty w Oddziale Banku Pekao SA.Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA obsługuje ponad 5 milionów klientów.

Bank Pekao SA w 2010 roku otrzymał tytuł "Najcenniejszej polskiej firmy 2009 r." tygodnika "Newsweek" i AT Kearney Czterokrotnie zdobył tytuł Najlepszego Banku w Polsce w roku 2005, 2008, 2009 oraz 2010 przyznawany przez magazyn "Euromoney", tytuł Najlepszego Polskiego Banku w roku 2006, 2009 oraz 2010 magazynu "Global Finance", a także trzykrotnie był uznawany za Najlepszy Bank w Polsce w roku 2009, 2008 i 2004 przez magazyn "The Banker" .

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która jest silnie zakorzeniona w 22 europejskich krajach, prowadzi prawie 9600 placówek oraz zatrudnia ponad 161 tys. osób, według stanu na koniec czerwca 2010 roku.

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.domiporta.pl","logo":{"url":"http://www.domiporta.pl/logos/785.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"reklama","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Kredyt z dopłatami taniej w Pekao!","image":[]}