Znajdź swoją inspirację podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie

W dniach 17 i 18 maja EXPO Kraków zostanie zainspirowane przez naszych Wystawców, którzy przygotowali mnóstwo wyjątkowych ofert dla mieszkańców Krakowa i okolic. Planujesz zakup mieszkania? Chcesz wybudować dom? Pragniesz na nowo zaaranżować swoje wnętrza? A może chcesz skorzystać z rządowych dopłat w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych"? Odwiedź nowe miejsce na mapie krakowskich imprez targowych - EXPO Kraków - gdzie liczni wystawcy pomogą Ci podjąć trafną decyzję.
Kraków, EXPO KRAKÓW

ul. Galicyjska 9 (wjazd od ul. Centralnej)

17-18 maja 2014 roku

Sobota 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00

Na Targach swoją ofertę zaprezentuje ponad 90 Wystawców. Deweloperzy przedstawią premierowe inwestycje w wyjątkowych cenach. Bardzo prężnie rozwinie się strefa Home Design, w której na spragnionych aranżacji wnętrz czekają architekci, a także producenci i dystrybutorzy wyposażenia, natomiast w Strefie Budowy Domu dowiedzą się Państwo wszystkiego co niezbędne, by zamieszkać w wymarzonym domu. Firmy przygotowały również wiele rabatów i promocji, z których mogą Państwo skorzystać uczestnicząc w targach.

Inspiratornia to targi inne niż wszystkie. Postawiliśmy na jakość, przejrzystość i prostotę, które mają pomóc Wystawcom w sprzedaży profilowanych produktów oraz Odwiedzającym, w spełnieniu marzenia o własnym "M". Jesteśmy przekonani, że Targi Inspiratorni wyróżniają się wśród innych imprez wystawienniczych - w całości są tworzone dla ludzi i z myślą o nich. Dążymy do spotkania Sprzedających z Kupującymi, które zakończy się nie tylko przedstawieniem oferty i wymianą kontaktów, ale przede wszystkim sprzedażą zakończoną podpisaniem umowy.

Twoje Inspiracje Mieszkaniowe

W wiosennej odsłonie imprez przygotowaliśmy innowacyjny program twoje inspiracje mieszkaniowe, w ramach którego oferta inwestycji dostępnych podczas Targów została podzielona na sześć grup: Mieszkanie na start, Mieszkanie dla młodych, Mieszkanie dla rodziny, Mieszkanie za miastem, Gdy dzieci dorosną oraz Unique Space. Dodatkowo rozwijamy program o strefy Budowa Domu i Finanse dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą od czego zacząć swoją inwestycję lub będą potrzebowali wsparcia na którymkolwiek z etapów. Nie zapomnieliśmy również o wystawcach z branży wnętrzarskiej i aranżacji wnętrz. Ich oferty zostaną sklasyfikowane, jako Home Design. Tutaj Kupujący znajdzie inspiracje, porady, projekty, wykonawców swojego pomysłu, a firmy designerskie, związane z branżą wykończeniową, będą mogły znaleźć nie tylko klienta indywidualnego, ale także nawiązać współpracę z developerem. Wszystkie strefy zostaną oznaczone przez specjalne ikony, które umożliwią Zwiedzającym szybkie trafienie do poszukiwanej strefy, a co za tym idzie do sprofilowanego Sprzedawcy.

Wiosenna edycja Targów w Krakowie:

- kopalnia wiedzy i inspiracji dla kupujących i urządzających mieszkanie.

- profilowane oferty, ułatwiające sprzedającym dotarcie do konkretnego klienta.

- zebranie najlepszych ofert z danego obszaru w jednym miejscu.

- strefa budowy domu - różnorodne technologie budowy domu, budownictwo energooszczędne, ciekawe rozwiązania technologiczne.

- strefa aranżacji wnętrz - home design - inspiracje i możliwości zakupu produktów do aranżacji wnętrz.

- źródło informacji o lokalnym rynku nieruchomości - bezpośredni dostęp do informacji o najnowszych trendach i najciekawszych inwestycjach z rynku pierwotnego i wtórnego.

- świetna okazja do porównań, zestawień i pozyskania informacji, niezbędnych przy wyborze i podjęciu decyzji o własnym "M".

- szansa, której nie można przeoczyć, na uzyskanie ciekawej oferty czy promocji cenowej.

- wielopłaszczyznowość targów, dająca możliwość udziału w warsztatach i seminariach związanych z rynkiem mieszkaniowym.

- wsparcie w sfinalizowaniu ofert oraz możliwość konsultacji z doradcami mieszkaniowymi.

Zapraszamy na Targi oraz na stronę www.inspiratornia.pl , z której każdy może pobrać bezpłatny bilet uprawniający do wstępu na Targi! Zapraszamy!Szukasz mieszkania? Sprawdź nasze ogłoszenia

Chcesz wynająć mieszkanie? Odwiedź Domiporta.pl

Więcej o: