Znajdź swoją inspirację podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze

Po zakończonych sukcesem targach we Wrocławiu, gdzie swoich inspiracji poszukiwało blisko 10 000 osób przyszedł czas na Trójmiasto. W dniach 5-6 kwietnia Ergo Arena zostanie zainspirowana przez naszych Wystawców, którzy przygotowali wiele wyjątkowych ofert dla mieszkańców Trójmiasta i okolic.
Każdy z nas szuka w swoim otoczeniu pomysłów, jak żyć lepiej i wygodniej. Nierzadko odnalezienie właściwej inspiracji zajmuje nam tygodnie, a nawet miesiące, a przecież wszyscy cenimy swój czas i dążymy do realizacji własnych marzeń i pragnień. Obserwujemy świat, trendy, a przede wszystkim słuchamy potrzeb Polaków. Na podstawie zbieranych opinii i naszego wieloletniego doświadczenia tworzymy Targi Dom Mieszkanie Wnętrze" mówi Magdalena Serwatko, Prezes Inspiratorni i dodaje: "W tym sezonie przygotowaliśmy wiele nowości i udogodnień dla naszych Klientów. Mam nadzieję, że to pozwoli każdemu odwiedzającemu nasze targi na zmianę swojego życia na lepsze, a przede wszystkim na realizację marzeń mieszkaniowych.

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze, które w pierwszy weekend kwietnia zagoszczą w Gdańskiej Ergo Arenie zostaną przeprowadzone już w nowej odsłonie. Wśród nowości jest przede wszystkim program Twoje Inspiracje Mieszkaniowe, poprzez który chcemy wskazać właściwą drogę Sprzedającemu i Kupującemu.

Na czym oparty jest program Twoje Inspiracje Mieszkaniowe?

W wiosennej odsłonie imprez przygotowaliśmy innowacyjny program TWOJE INSPIRACJE MIESZKANIOWE, w ramach którego oferta dostępnych inwestycji na rynku została podzielona na sześć grup: Mieszkanie na start, Mieszkanie dla młodych, Mieszkanie dla rodziny, Mieszkanie za miastem, Gdy dzieci dorosną oraz Unique Space. Dodatkowo rozwijamy program o strefy Budowa Domu i Finanse dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą od czego zacząć swoją inwestycję lub będą potrzebowali wsparcia na którymkolwiek z etapów. Nie zapomnieliśmy również o wystawcach z branży wnętrzarskiej i aranżacji wnętrz. Ich oferty zostaną sklasyfikowane, jako Home Design. Tutaj Kupujący znajdzie inspiracje, porady, projekty, wykonawców swojego pomysłu, a firmy designerskie, związane z branżą wykończeniową, będą mogły znaleźć nie tylko klienta indywidualnego, ale także nawiązać współpracę z developerem. Wszystkie strefy zostaną oznaczone przez specjalne ikony, które umożliwią Zwiedzającym szybkie trafienie do poszukiwanej strefy, a co za tym idzie do sprofilowanego Sprzedawcy.

Co ciekawego znajdą Państwo podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze?

Blisko miesiąc przed targami wiemy, że na pewno swoje inspiracje i produkty zaprezentuje Państwu ponad 57 Wystawców. Ponadto bardzo ciekawie rozwija się Strefa Home Design, gdzie na spragnionych aranżacji wnętrz czekają producenci i dystrybutorzy wyposażenia. Firmy przygotowały również wiele rabatów i promocji, z których mogą Państwo skorzystać uczestnicząc w targach. Wśród nich są:

- WFM KUCHNIE - 10% zniżki na zakup zabudowy kuchennej;

- PRACOWNIA PROJEKTOWA FRONT - Darmowe konsultacje z zakresu aranżacji domów i mieszkań. Na każde wydane 1000 zł przypada zniżka wynosząca 100 zł;

- ARTELIER - Bezpłatne konsultacje z projektantem i architektem wnętrz. 20% zniżki na aranżację wnętrz;

- STALREM - Kupon rabatowy - 15 % na zakup drzwi;

- STALOPOL - Kupon targowy - 10 % na zamówienie schodów lub drzwi drewnianych;

-AKO INTERIORS - Bezpłatne konsultacje architektów wnętrz. Rabat do 10% na projekt aranżacji wnętrz;

- PZU - Rabat do 40%na produkty ubezpieczeniowe.

- KRJ PARTNER - Szeroka oferta Mieszkań w programie Mieszkanie dla Młodych;

- KOPP - Rabat 5% na cały asortyment;

- LIMES - Rabat 50 % na usługi internetowe i telewizyjne;

Kilka faktów z ciekawej historii firmy Inspiratornia

Doświadczenie i kapitał ludzki redNet Media połączone z nowymi inspiracjami stworzyły firmę Inspiratornia Sp. z o.o. Już od 10 lat spółka pomaga Polakom spełnić marzenie o własnym "M", oferując im możliwość bezpośredniego zapoznania się z najlepszymi ofertami developerów w Polsce. W innowacyjny sposób, poprzez utworzenie stref dla różnych grup docelowych, firma pomaga podjąć decyzję każdemu, kto marzy o zakupie mieszkania czy domu. Zaangażowanie i wiara w to, że nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu Sprzedawcy z Klientem, zapewniły Inspiratorni rozpoznawalność i pozycję jednego z najlepszych organizatorów targów mieszkaniowych w Polsce. Imprezy w każdym sezonie współtworzy z nami ponad 600 wystawców, z których ofertą podczas targów zapoznaje się blisko 50 000 zwiedzających.

Jak bezpłatnie wejść na targi?

Wystarczy z naszej strony www.rednetmedia.pl pobrać bezpłatny bilet wstępu na targi.

Zapraszamy na Targi Dom Mieszkanie Wnętrze

Gdańsk, Ergo Arena

5-6 kwietnia 2014 roku

Sobota 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: