Osiedle Książenice - Najlepsza Inwestycja Prorodzinna 2013 r.

Chcesz zamieszkać komfortowo, w pięknej okolicy, w wygodnym domu, gdzie wszystko jest zaprojektowane z myślą o Twojej rodzinie? Wybierz Osiedle Książenice - Najlepszą Inwestycję Prorodzinną 2013 r.
Jak stwierdzili eksperci plebiscytu Wojna Domowa inwestycja stanowi " ciekawą i dostępną alternatywę do zamieszkania w Warszawie", "udany projekt urbanistyczny, uwzględniający potrzeby mieszkańców, w tym rodzin z dziećmi". Osiedle Książenice to unikalna inwestycja projektowana w oparciu o sprawdzoną koncepcję miasta - ogrodu, proekologiczna i prospołeczna. Sprawdź, dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Książenice.

Świetna lokalizacja

Osiedle Książenice jest doskonale skomunikowanie z aglomeracją warszawską - położenie pomiędzy wjazdem na autostradę A2 - węzeł Grodzisk Mazowiecki i trasę szybkiego ruchu S8 - węzeł Siestrzeń pozwala dojechać do centrum Warszawy w niecałe 30 minut. Wygodny dojazd to również linie kolejowe PKP i WKD, do których można dojechać miejskim autobusem.

Wszystko w zasięgu ręki

To co wyróżnia Osiedle Książenice to wspaniała infrastruktura i rodzinna atmosfera. Wszystko tu jest w zasięgu ręki - Samorządowa Szkoła Podstawowa, przedszkola, boiska, plac zabaw dla dzieci. Codzienne sprawunki załatwimy blisko domu - są tu sklepy, apteka, oddział banku, salony urody, gabinet stomatologiczny i przychodnia weterynaryjna. Stale przybywają nowe usługi - powstaje centrum sportowe (z siłownią, tenisem, squashem, fitnessem). Projektowane jest centrum Osiedla, gdzie znajdą się sklepy, kawiarnie i restauracje. Nie tracimy czasu na dojazdy - możemy go spędzić na spacerze po pobliskim lesie otaczającym osiedle lub na kawie z przyjaciółmi.

Sąsiedzi mają okazję się poznać podczas licznych wydarzeń dla dzieci i dorosłych. Fundacja Miasto-Ogród Książenice i Klub Miłośników Książenic Przystanek Książenice organizują spotkania, kursy językowe, zajęcia fitness, taniec, taekwondo i wiele innych. Szczególnie zapraszają na doroczny Piknik Ekologiczny w Książenicach ( www.piknikksiazenice.pl) i kolejną edycję biegu w ramach programu Biegam bo Lubię ( www.biegamwksiazenicach.pl ).

Książenice to wymarzone miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi, pozwalające zamieszkać wygodnie, pod miastem, ale z pełnym dostępem do infrastruktury!

Dom w cenie mieszkania, dom w MDM

Własny dom z ogródkiem - marzenie każdej rodziny. Duża przestrzeń, poranna kawa na tarasie, grillowanie z przyjaciółmi. Spełnisz je właśnie na Osiedlu Książenice. Dom w stanie deweloperskim, już od 399 tys. zł! W zależności od Twoich potrzeb do wyboru są domy wolnostojące, domy bliźniacze i szeregowe. Każdy dom z garażem. Jeśli chcesz skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych, znajdziesz spełniającą warunki ofertę.

Dom skrojony na miarę

Jeśli wolisz zamieszkać w domu wybudowanym według własnego, wymarzonego projektu proponujemy szereg usług. Pod budowę domu wybierzesz działkę o powierzchni od 600 do 2000mkw, uzbrojoną, z dostępem do utwardzonej drogi. Pomożemy przy skompletowaniu koniecznych do budowy dokumentów i przy realizacji inwestycji.

Firma MTG Agri-Rol S.A., inwestor Osiedla Książenice zaprasza do biura sprzedaży przy Al. Marylskiego 96 w Książenicach

( www.osiedleksiazenice.pl, 22 734 32 86, 668 815 170)Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: