Rozliczenie wynajmu nieruchomości

Masz mieszkanie, biuro lub inny lokal użytkowy do wynajęcia?Chcesz szybko znaleźć najemcę i dopełnić wszelkich formalności?My Ci w tym pomożemy!
Skąd pomysł na RozliczWynajem?

Uwielbiamy proste rozwiązania, cenimy czas i pieniądze, a naszą energię wolimy przeznaczyć na efektywną pracę i realizację rozmaitych pasji. Podobne podejście do życia mają nasi przyjaciele i znajomi.

Zauważyliśmy, że w kręgu bliskich nam osób przyziemne i trywialne - jak by się wydawało - sprawy, takie jak na przykład wynajęcie mieszkania i kontrola nad wydatkami i dochodami, zajmują czołowe miejsca na liście najbardziej nielubianych i odpychających zadań. Każdy kontakt z klasyczną agencją zarządzania czy pośrednictwa na rynku nieruchomości okazywał się drogą przez mękę, a gąszcz przepisów prawnych i podatkowych dodatkowo komplikował sytuację.

Czemu więc nie wykorzystać nowych technologii, aby ten żmudny proces zredukować do przysłowiowych kilku kliknięć na komputerze lub smartfonie, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na coś znacznie bardziej interesującego czy przyjemnego?

Jako ludzie czynu, postawiliśmy sobie cel: stworzenie aplikacji, która zrewolucjonizuje rynek wynajmu mieszkań - z korzyścią zarówno dla posiadaczy pojedynczych i niedrogich lokali, jak i dla firm dysponujących większą bazą nieruchomości.

RozliczWynajem to efekt naszej pracy: osoby poszukujące mieszkania znajdą tu prosty i czytelny sposób na znalezienie wymarzonego lokalu w dogodnej lokalizacji, a właściciele odetchną z ulgą, nie musząc już martwić się o sprawy formalne i biurokratyczne. RozliczWynajem zadba o przygotowanie dokumentacji, wszystkie cykliczne rozliczenia finansowe, a dodatkowo (w dogodnym dla Państwa czasie) przygotuje raporty prezentujące krótko- i długoterminową opłacalność inwestycji. Nie będziecie Państwo musieli martwić się o komunikację z najemcami, kontrolę opłat czy obieg umów i rachunków. RozliczWynajem zrobi to za Was: szybko, wygodnie i tanio, oszczędzając Państwa czas, pieniądze i energię.

Kim jesteśmy?

RozliczWynajem to autorski projekt ekspertów firmy SOFOR, który powstał początkowo jako narzędzie do rozwiązywania problemów dotykających nas i naszych przyjaciół. Doskonała skuteczność aplikacji sprawiła, że postanowiliśmy zainteresować nią szersze grono odbiorców.

SOFOR jest doświadczonym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Naszym celem jest tworzenie przyjaznych użytkownikowi aplikacji, a hasło ułatwiania życia sobie i innym (poprzez oszczędność czasu, pieniędzy i energii) przyświeca wszystkim projektom w które się angażujemy. Jesteśmy przekonani, że RozliczWynajem będzie aplikacją idealnie wpisującą się w naszą wizję. Grono zadowolonych z naszych usług właścicieli mieszkań i lokali użytkowych będzie tego najlepszym potwierdzeniem.

Wszystkie aplikacje SOFOR - w tym RozliczWynajem - to wymierne oszczędności, przejawiające się między innymi płynnym przejściem z obiegu dokumentów papierowych na wersję czysto elektroniczną. Doceniają to zarówno nasi klienci biznesowi - instytucjonalni i korporacyjni - jak i indywidualni odbiorcy korzystający z aplikacji takich jak RozliczWynajem.

Oprogramowanie SOFOR dostosowywane jest do Państwa potrzeb. Staramy się, by za każdym razem skutkowało ono zwiększeniem wydajności Państwa pracowników, radykalnym obniżeniem kosztów administracyjnych i Państwa pełną kontrolą nad finansami i dokumentacją.

Chcemy, by współpraca z nami była dla Państwa w pełni satysfakcjonującym doświadczeniem, dlatego też SOFOR świadczy usługi związane z budową i konfiguracją sieci teleinformatycznych w firmach swoich klientów, oraz udostępnia usługi wirtualizacji na własnych serwerach.

Wieloletnie doświadczenie i wszechstronność zespołu SOFOR jest gwarancją bezstresowego, skutecznego i optymalnego finansowo rozwoju Państwa firmy. Wierzymy, że również klienci indywidualni - dzięki aplikacjom takim jak RozliczWynajem - zauważą, że czas i pieniądze zaoszczędzone dzięki naszemu wsparciu będzie można wykorzystać znacznie bardziej efektywnie.

Chcesz szybko znaleźć najemcę i dopełnić wszelkich formalności? www.rozliczwynajem.pl

Szukasz mieszkania do wynajęcia? Sprawdź nasze oferty

Chcesz wynająć dom z rynku wtórnego? Zobacz nasze ogłoszenia

Więcej o:
Komentarze (3)
Rozliczenie wynajmu nieruchomości
Zaloguj się
 • przemasboss

  0

  Taki serwis jest bardzo przydatny i bardzo potrzebny ludziom w dzisiejszych czasach. Każdy dziś ma mało czasu a wiadomo, że czas to pieniądz. Wynajęcie mieszkania to nie tylko znalezienie najemcy jest jeszcze sporo rzeczy z tym związane a dzięki rozliczwynajem mamy wszystko w jednym miejscu i bez problemu można to kontrolować.

 • dhafira

  0

  Przeklikałam się przez demo i muszę powiedzieć, że nie widziałam równie kompleksowego i zautomatyzowanego narzędzia do zarządzania wynajmem. Przejrzyste, czytelne, doprecyzowane i - co dla mnie najważniejsze - zabezpieczający interesy obu stron, zwłaszcza jeśli idzie o kwestie rozliczeniowe. Pani Doroto - zachęcam do przyjrzenia się wersji demo na ich stronie i poczytania zakładki Pomocy. Moim zdaniem spokojnie może Pani odpuścić agencję. Zaoszczędzi Pani sobie czasu i pieniędzy, no i będzie miała pełną kontrolę nad biznesem.

 • dorota.k2

  0

  Brzmi ciekawie, niedługo planuję wynająć mieszkanie i zastanawiałam się czy zrobić to przez agencję czy taką platformę. Chyba jednak zdecyduję się na taką formę, bo bardziej do mnie przemawia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX