Home Broker najlepiej rozwijającą się firmą

Spółka Home Broker Nieruchomości S.A. została wyróżniona jako najlepiej rozwijająca się firma w rankingu gospodarczym Ministerstwa Gospodarki i ? Rzeczpospolitej ? Dobra Firma 2013.
Home Broker został wyróżniony w rankingu gospodarczym Dobra Firma 2013 organizowanym przez Ministerstwo Gospodarki oraz redakcję gazety "Rzeczpospolita" jako najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwo. O pozycji w konkursie decydowały wyniki finansowe spółki w latach 2010, 2011 i 2012 r. Konkurs Dobra Firma jest organizowany po raz dwunasty, towarzyszy Liście 2000 polskich przedsiębiorstw - dużych i średnich firm.

- Jesteśmy na rynku już 7 lat, które były okresem intensywnego rozwoju firmy. Dziś jesteśmy częścią spółki akcyjnej notowanej na GPW, ze stabilną sytuacją finansową. Z racji stałego rozwoju usługi pośrednictwa na rynku nieruchomości w Polsce, na przyszłość patrzymy pozytywnie. Jesteśmy postrzegani jako solidny, bezpieczny partner w całym procesie zakupu nieruchomości. Chcemy być w Polsce firmą pierwszego wyboru wśród osób myślących o zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości - mówi Adam Buczel, członek zarządu.

Home Broker jest pośrednikiem na rynku nieruchomości, największym brokerem mieszkań deweloperskich. Za jego pośrednictwem można kupić, sprzedać, wynająć nieruchomość oraz skorzystać oferty kredytów hipotecznych. Firma posiada 67 oddziałów w 41 miastach, zatrudnia ponad 1000 osób.Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: