Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych

Już w najbliższy weekend, od 8 do 10 listopada 2013 r. odbędą się 10. Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych. Wydarzenie, organizowane przez Instytut Budynków Pasywnych w Darmstadt, obchodzi w tym roku jubileusz. Każda edycja cieszy się zainteresowaniem dziesiątek tysięcy osób. Domy pasywne będzie można odwiedzić też w Polsce.
Wydarzenie ma charakter otwarty. Może wziąć w nim udział każdy, kto interesuje się budownictwem pasywnym, myśli o zakupie domu pasywnego czy jest po prostu ciekaw nowoczesnych technologii budowlanych. Tym bardziej, że budownictwo pasywne cieszy się coraz większym zainteresowaniem również w Polsce. Wynika to zarówno z rosnących cen energii, ale także z potrzeby coraz większego komfortu i sprawdzonej jakości. Budynek pasywny jest trwały i ekonomiczny. Jednak przede wszystkim zapewnia maksymalny komfort mieszkania.

- Dom pasywny od domu zwykłego odróżnia nie tylko ekstremalnie niskie zapotrzebowanie na energię grzewczą. Po wejściu do domu pasywnego od razu uderza wyjątkowy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń. - przekonuje Bartłomiej Szejny, prezes firmy Procyon, biorącej udział w Międzynarodowych Dniach Domów Pasywnych. - Aby to odczuć na własnej skórze, zachęcamy do odwiedzenia naszego domu pasywnego H1 zlokalizowanego w Tychowie, koło Stargardu Szczecińskiego. Jest to pierwszy i jedyny certyfikowany dom pasywny w woj. zachodniopomorskim.

Dokładne daty otwarcia, dane kontaktowe oraz wskazówki dojazdu można znaleźć na stronie:

www.passivhausprojekte.de

Lokalizacja domu H1:

http://www.passivhausprojekte.de/#d_2916

http://domy.procyon.com.pl/aktualnosci/dni-otwarteSzukasz domu? Sprawdź oferty na Domiporta.pl>>

Chcesz kupić mieszkanie? Zobacz nasze ogłoszenia>>

Więcej o:
Komentarze (1)
Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych
Zaloguj się
  • chrissomerfieldeux

    0

    Wygląda bardzo zachęcająco...to na pewno przyszłość w budownictwie:)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mobile App Design Bristol | Mobile App Design South West | Business IT Consultancy Bristol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX