Październikowe Dni Otwarte w Lawendowych Ogrodach

AMB Group Polska Sp. z o.o. Wilanów S.K.A. ma przyjemność zaprosić Państwa na Dni Otwarte inwestycji Lawendowe Ogrody, które odbędą się w każdą sobotę i niedzielę października od godziny 10.00 do 14.00.
Osiedle Lawendowe Ogrody będące eleganckim kompleksem 18-tu domów o zabudowie bliźniaczej, jest zlokalizowane w uroczym i zacisznym miejscu Warszawy- Starym Wilanowie przy ul. Bruzdowej 84. Do użytku mieszkańców oddane zostaną domy o powierzchni 344 m2 położone na działkach o wielkości od 600 m2 do 830 m2. Wszystkie domy posiadają przestronny garaż o powierzchni ponad 40 m2 mieszczący dwa samochody.

Każdy, kto ceni bliskość natury i możliwość wyciszenia się, właśnie tu odnajdzie swoja oazę. Bliskość wielu obiektów rekreacyjnych, oraz rozległych kompleksów leśnych kusi możliwością spędzania wolnego czasu. Codzienny odpoczynek podczas spacerów lub wycieczek rowerowych doceni każdy, kto lubi aktywne spędzanie czas z rodziną. Dodatkowym atutem lokalizacji Lawendowych Ogrodów jest bliskość wielu placówek dydaktycznych, w tym przedszkoli, szkół państwowych oraz prywatnych.

Szukasz mieszkania z rynku pierwotnego? Sprawdź ogłoszenia tego dewelopera

Chcesz kupić mieszkanie z rynku wtórnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Więcej o: