Interaktywna tablica ogłoszeń

W całym Krakowie w ostatnim tygodniu pojawiło się kilkaset interaktywnych tablic ogłoszeniowych, na których zainteresowani sprzedażą nieruchomości mogą umieszczać swoje prywatne ogłoszenia i informować o tym fakcie dewelopera za pomocą smsa. O co chodzi? Nietypową akcję przygotował Wawel Service, krakowski deweloper..
Chcesz sprzedać swoje stare mieszkanie i zamienić je na nowe? Wawel Service postanowił ułatwić swoim klientom ten długotrwały i męczący proces. Propozycja dewelopera to niestandardowy nośnik - plakat, który równocześnie spełnia funkcję tablicy prywatnych ogłoszeń sprzedaży nieruchomości oraz reklamy nowych inwestycji, jakie można znaleźć w ofercie dewelopera.

Na czym dokładnie polega pomysł? Klient, chcący sprzedać swoje stare mieszkanie, przykleja własne ogłoszenie na specjalnie wyznaczonym miejscu tablicy i wysyła sms o treści "sprzedam" do doradcy Wawel Service. Deweloper w przeciągu kilku chwil kontaktuje się z zainteresowanym, aby ustalić szczegóły współpracy. Równocześnie, na tym samym nośniku zamieszczona jest aktualna oferta nowych mieszkań w inwestycjach Wawel Service. Nabywca składając własną ofertę sprzedaży, w tym samym czasie wybiera lokum, na które chciałby zamienić starą nieruchomość. Ponad to, zamieszczając ogłoszenie w często odwiedzanych przez przechodniów miejscach, zwiększa swoje szanse na szybkie znalezienie kupca.

W Wawel Service cenimy wygodę i oszczędność czasu, dlatego wspieramy klientów w całym procesie sprzedaży i kupna mieszkania. Akcja to kontynuacja programu "Zamień stare na nowe", skierowanego do osób pragnących sfinansować zakup nowego mieszkania w wybranej inwestycji Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas posiadanego lokum. Głównym założeniem jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy korzystnej sprzedaży nieruchomości, uzyskaniu wkładu własnego i kredytu na nowe mieszkanie. - tłumaczy Rafał Krzywda z Wawel Service, pomysłodawca akcji. - Tablice interaktywne ułatwiają kontakt z doradcą i przyśpieszą cały proces. - dodaje.

Nietypowa akcja dewelopera to część kampanii "Wawel Service - deweloper kompleksowy". Nazwa kampanii jest adekwatna - obszar działalności Wawel Service obejmuje bowiem całość operacji na rynku nieruchomości. W ramach jednej firmy, klienci oprócz możliwości nabycia nieruchomości z rynku pierwotnego, mogą z pomocą pośrednika nieruchomości zbyć zajmowany przez siebie dotychczas lokal, zamienić stare mieszkanie na nowe, skorzystać z usługi kompleksowego doradztwa kredytowego, a nawet liczyć na pomoc architekta w projektowaniu i aranżacji wnętrz nowego lokum.

Sprawdź oferty sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym w Krakowie na Domiporta.pl

Sprawdź oferty sprzedaży domów na rynku pierwotnym w Krakowie na Domiporta.pl

Sprawdź oferty sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym w całej Polsce na Domiporta.pl

Więcej o: