W Manufakturze nocą budują strefę kibica. I nowy pub

Rozpoczął się montaż strefy kibica w Manufakturze. Przez całą noc kilkanaście osób rozkładało na rynku sztuczną murawę.
Czego potrzeba, żeby w ciągu kilku godzin rynek Manufaktury się zazielenił? - To wysokiej jakości wykładzina w rolkach, która przez najbliższe tygodnie będzie pełniła funkcję sztucznej murawy - zdradza Joanna Karpińska, rzeczniczka Manufaktury.

Wykładzina została rozłożona w pobliżu ekranu głównego, gdzie w czasie Euro 2012 kibice będą mogli wspólnie oglądać mecze. Strefa kibica na rynku to ponad tysiąc metrów kwadratowych zielonej powierzchni - na 350 metrach zostanie przygotowane boisko, na którym będą rozgrywane m.in. mecze piłkarskie szkolnych drużyn. W czasie mistrzowskich transmisji na całej powierzchni będą rozstawiane siedziska dla fanów piłki nożnej. Wszystko po to, żeby łódzcy kibice mogli w komfortowych warunkach i w miłym towarzystwie śledzić Euro 2012.

W nocy z wtorku na środę rozpoczęła się też budowa drewnianej konstrukcji zewnętrznego pubu na rynku - tu będą sprzedawane napoje chłodzące dla kibiców. Prace w strefie kibica będą kontynuowane - wkrótce w strefie kibica pojawią się m.in. dmuchane siedziska dla kibiców.

Więcej o: