Ronson dopłaci klientom do kredytu

Ronson uruchamia dla inwestycji Młody Grunwald w miejsce wygasłego wsparcia rządowego "Rodzina na Swoim" swój autorski program finansowy "Każdy na Swoim". W ramach programu Ronson przez półtora roku będzie spłacał za klienta odsetki od kredytu. Miesięczne dofinansowanie wyniesie średnio ok. 1000 zł. Ze szczegółami oferty potencjalni klienci będą mogli zapoznać się 12 stycznia podczas dnia otwartego na terenie inwestycji.
- W miejsce wygasłej "Rodziny na Swoim" wprowadzamy nasz autorski program, który w ubiegłym roku sprawdził się już w innych naszych inwestycjach. Jego główną jego zaletą jest fakt, że nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku kupującego, liczby dzieci, stanu cywilnego, powierzchni czy ceny mieszkania. Początkowo program będzie obowiązywał do końca stycznia, jeżeli jednak spotka się z dużym zainteresowaniem klientów, rozważymy jego przedłużenie - mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development.

W ramach inwestycji Młody Grunwald w poznańskiej dzielnicy Grunwald docelowo powstanie 268 mieszkań, z czego 136 lokali o powierzchniach od 28 m2 do 141 m2 w I etapie. W ofercie znajduje się pełen przekrój rozkładów - od kawalerek po lokale 4-pokojowe i mieszkania z antresolami. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Karmar, a za projekt architektoniczny odpowiada Studio Lisiak. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2014 r.

Młody Grunwald jest położony u zbiegu ulic Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, w odległości zaledwie 10 minut od centrum. Lokalizacja zapewnia wszystkie wygody życia codziennego - znajdują się tu sklepy, apteki, centrum handlowe King Cross Marcelin oraz przychodnia lekarska NFZ. W nowoczesnej architekturze osiedla znalazło się również dużo miejsca na bogatą zieleń, tarasy, plac zabaw.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na: www.mlodygrunwald.pl oraz www.ronson.pl

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym w Poznaniu? Sprawdź oferty

Chcesz kupić nieruchomość na rynku wtórnym w Poznaniu? Wejdź na Domiporta.pl

Więcej o: