Szkolenie "Podstawy Home Stagingu" w Gdyni

Aby szybko i na jak najlepszych warunkach sprzedać lub wynająć nieruchomość, warto ją wcześniej odpowiednio przygotować. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się usługa home stagingu, której celem jest wydobycie potencjału nieruchomości.
Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprasza pośredników w obrocie nieruchomościami, agentów, deweloperów, zarządców nieruchomości, a także inwestorów, architektów oraz wszystkie osoby zainteresowane branżą wnętrzarską i szeroko pojętymi nieruchomościami na szkolenie: "Podstawy Home Stagingu i organizacja Open House - narzędzia marketingowe skutecznego, nowoczesnego pośrednika i dewelopera." Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać i stosować podstawowe techniki profesjonalnego przygotowania nieruchomości do transakcji, a także podjąć działania w kierunku organizacji Dni Otwartych (Open House) w mieszkaniach/domach na sprzedaż.

Uczestnicy otrzymają specjalny elektroniczny certyfikat "Home Stagers Network Polska" ukończenia szkolenia z home stagingu (w formacje jpg), który będą mogli wstawić na swoją stronę www lub na swój profil w portalach społecznościowych. W ten sposób usługi związane z konsultacjami home stagingowymi oraz organizowaniem Open House będą uwiarygodnione i potwierdzone certyfikatem.

21 września 2012 r., godz. 9:00-16:00, Gdynia, Morski Instytut Rybacki, ul. Kołłątaja 1

Prowadząca szkolenie:

Maria Semczyszyn - Członek Zarządu Home Stagers Network Polska oraz Wiceprezes Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem "Mieszkanicznik". Od kilkunastu lat związana z rynkiem sprzedaży i wynajmu nieruchomości mieszkaniowych. Przy okazji współpracy z dużymi deweloperami oraz indywidualnymi inwestorami stosowała, doskonaliła i wypracowywała skuteczne metody i techniki przygotowania mieszkań i domów do transakcji. Od 2010 świadczy na terenie Polski usługę profesjonalnego przygotowania nieruchomości mieszkaniowych do sprzedaży lub wynajmu, poprzez sieć akredytowanych stylistów nieruchomości. Organizator i trener szkoleń m.in. z zakresu home stagingu oraz skutecznej prezentacji nieruchomości "na żywo". Propagatorka promocji nieruchomości poprzez Open House.

Koszt udziału:

80 zł - Członkowie SPPON

120 zł + 23% VAT* - Pracownicy Firm Członków SPPON, Członkowie PFRN, studenci kierunków nieruchomościowych uczelni wyższych

200 zł + 23% VAT*- Pozostałe osoby

*Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami zwolnieni z podatku VAT

Formularz zgłoszeniowy i program szkolenia na stronie: www.sppon.pl/index.php/pl/9-o/828Sprawdź oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości w całej Polsce na Domiporta.pl

Więcej o: