Na osiedlu Innova na Hubach budują kolejne dwa budynki

Przy ul. Nyskiej we Wrocławiu spółka Fadesa Polnord Polska buduje kolejne 184 mieszkania. Osiedle Innova ma tworzyć dziewięć budynków wielorodzinnych.
W obecnie rozpoczętej fazie inwestycji powstaną lokale o pow. od 28 do 81 m kw. z ogródkami, balkonami lub tarasami. Części wspólne w budynkach wykończone zostały materiałami wysokiej jakości, jak okładzina kamienna, szkło i drewno.

Na terenie monitorowanego osiedla będzie plac zabaw dla dzieci i miejsca parkingowe. Przestrzeń wokół budynków wypełni zieleń i elementy małej architektury. Koncepcja osiedla opracowana została przez wrocławską pracownię architektoniczną APA Hubka.

Oddanie mieszkań powstających w nowym etapie inwestycji przewidziane jest w IV kwartale 2013 roku. Ceny ustalono na ok. 6500 zł w mieszkaniach o pow. pow. 47 m kw., a 6200 zł za m kw. w lokalach mniejszych.

Komentarze (4)
Na osiedlu Innova na Hubach budują kolejne dwa budynki
Zaloguj się
 • Gość: justuss

  Oceniono 1 raz 1

  Śledzę ten temat bo chciałbym kupić tam mieszkanie i zauważyłem, że ceny zaczynają spadać, jest o wiele lepiej ni przed rokiem. Także zaczynam się coraz poważniej zastanawiać bo osiedle jest kuszące:D

 • Gość: ania

  0

  A bedą mieć może jakieś promocje niedługo?

 • agul-la00

  0

  ja kupilam, mieszkam od pol roku. Mieszkanie i osiedle jest super, przy kupnie nie było żadnych problemów, teraz tez nie ma. Ogólnie nie narzekam a nawet przeciwnie:) Polecam:)

 • cynamonowa9

  0

  Podoba mi się to osiedle, właśnie szukam mieszkania wiec muszę bliżej przyjrzeć się Innovie. Czy ktoś kupił mieszkanie od Fadesy? Jesteście zadowoleni?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX