Specjalne oferty na Dniu Otwartym w Parku Ostrobramska

W najbliższą sobotę, 5 kwietnia, będzie można obejrzeć ostatnie dostępne mieszkania etapu A w Parku Ostrobramska. W ten weekend Skanska Residential Development Poland zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się na terenie inwestycji powstającej na warszawskiej Pradze Południe. Na wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania czekają atrakcyjne oferty specjalne.
Budowa etapu A Parku Ostrobramska dobiegła końca, a pierwsi mieszańcy, zgodnie z planem zamieszkają na jego terenie już latem tego roku. Podczas zbliżającego się Dnia Otwartego, organizowanego przez Skanska Residential Development Poland udostępnione dla oglądających zostaną ostatnie mieszkania z tego etapu. Dla wszystkich zainteresowanych Dom Sprzedaży Skanska będzie czynny w godz. 10:00-16:00.

Goście, którzy zdecydują się na zakup mieszkania będą mogli liczyć na specjalną ofertę. Wszystkim przybyłym konsultanci Skanska Residential Development Poland opowiedzą o szczegółach i oprowadzą po inwestycji. Dodatkowo, podczas Dnia Otwartego do dyspozycji klientów będą profesjonalni doradcy kredytowi, którzy przygotują i przedstawią analizę najdogodniejszych ofert kredytowych.

Ostatnie mieszkania w ofercie etapu A

W ramach etapu A na klientów czekają różne rodzaje mieszkań, w zależności od potrzeb i preferencji. Poczynając od przytulnych i kameralnych 2-pokojowych mieszkań o powierzchni ok. 50 m2, poprzez bardziej przestronne o wielkości 60 m2, z obszernym salonem i funkcjonalną częścią wejściową. Całość tworzy nowoczesną i dogodną do aranżacji przestrzeń.

Dla poszukujących większego metrażu, Park Ostrobramska oferuje również mieszkania o powierzchni prawie 100 m2, z 4 pokojami. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin 2+2 lub osób, które dobrze czują się w większej przestrzeni. W takich mieszkaniach strefa dzienna składa się z przestronnego salonu i kuchni. Strefa nocna obejmuje 3 sypialnie, w tym jedną z garderobą. Niezależnie od wielkości, wszystkie mieszkania w Parku Ostrobramska mają wygodny taras lub balkon.

Wysoka jakość wykończenia

Skanska Residential Development Poland zadbała o bezpieczeństwo wszystkich oferowanych mieszkań. Do elementów zabezpieczających należą m.in.: szyby antywłamaniowe w standardzie P4, które zamontowano na parterze oraz wysokiej jakości drzwi wejściowe w mieszkaniach.

W Parku Ostrobramska zadbano również o spokój mieszkańców i trwałość materiałów. W każdym z budynków znajdują się ciche windy oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów czy wózków. W częściach wspólnych całego osiedla, tj. na holach wejściowych oraz na każdym z pięter zastosowano najwyższej jakości płytki o wysokim parametrze odporności na ścieranie. Ponadto osoby lubi ące aktywny wypoczynek będą mogły skorzystać również ze stojaków rowerowych umieszczonych na zewnątrz budynków.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Parku Ostrobramska, który odbędzie się 5 kwietnia 2014 roku, w godzinach 10.00 - 16.00, na terenie budowy osiedla, przy ul. Ostrobramskiej 75, wjazd od ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż obok C.H. Promenada.

Więcej na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej: www.skanska.pl/mieszkaj***

O Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o.

Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o. jest deweloperem innowacyjnych budynków mieszkaniowych. Firma działa w Polsce od 2011 roku i jest częścią grupy Skanska, światowego lidera w zakresie budownictwa oraz projektów nieruchomości komercyjnych i niekomercyjnych. Skanska Residential Development Poland odpowiada za realizację projektów budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Pierwszą inwestycją firmy jest osiedle Park Ostrobramska w Warszawie.

O Skanska

Skanska jest nowoczesnym i innowacyjnym deweloperem oraz generalnym wykonawcą, który buduje w odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa już od 125 lat. Obecnie Grupa Skanska jest jednym z wiodących, międzynarodowych przedsiębiorstw z branży budownictwa i inżynierii. Posiada doświadczenie w budowie i rozwoju projektów komercyjnych, mieszkaniowych, infrastrukturalnych oraz projektów z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego. Czerpiąc z globalnej wiedzy w zakresie zielonego budownictwa, Skanska pragnie być głównym partnerem przy realizacji zrównoważonych inwestycji. Grupa zatrudnia obecnie 57 000 pracowników w wybranych krajach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Jej siedziba mieści się w Sztokholmie w Szwecji. Firma jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Wartość przychodów firmy Skanska w 2013 roku wyniosła 136,3 miliardy koron szwedzkich (64,06 mld PLN).Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Wolisz lokal z rynku wtórnego? Sprawdź ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: