Biura i magazyny w Ursusie

Na terenach byłych Zakładów Przemysłu Ciągnikowego Ursus dobiega końca budowa kompleksu magazynowo-dystrybucyjno-biurowego.
Inwestorem kompleksu powstającego przy ul. Posagu 7 Panien jest firma AIG/Lincoln Polska.

Kompleks o nazwie Diamond Park Ursus będzie się składać z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 50 tys. m kw. Pracę znajdzie tam tysiąc osób. Pierwszy budynek będzie gotowy w październiku. Park biznesowy w Ursusie jest szóstym projektem Diamond Business Park, wybudowanym przez AIG/Lincoln Polska. Działalność prowadzona w Diamond Business Park Gliwice, Łódź czy Piaseczno ma bardzo różnorodny charakter. Obejmuje m.in.: montaż urządzeń elektronicznych, składanie układów kierowniczych, metkowanie i pakowanie odzieży, kompletację i realizację zamówień w handlu elektronicznym czy obsługę tzw. farm danych - potężnych serwerów służących do bezpiecznego przechowywania danych klientów banków, firm ubezpieczeniowych i instytucji finansowych.

Diamond Business Park Ursus będzie pierwszym nowoczesnym parkiem biznesowym na terenie byłej fabryki traktorów. Budowę biur i mieszkań planuje tu także firma Celtic, ale inwestycji nie może rozpocząć, bo stołeczny samorząd od kilku lat boryka się z pracami nad planem zagospodarowania tego rejonu.

Chcesz kupić powierzchnię biurową w Warszawie? Odwiedź Domiporta.pl

Więcej o: