Nowi w Mokotów Nova

Służewiecki biurowiec Mokotów Nova ma nowego najemcę. Dzięki podpisanej umowie już 90 proc. powierzchni budynku jest wynajęte.
Ok. 1,1 tys. m kw. na pierwszym piętrze biurowca wynajęła firma EmiTel, operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Przeprowadzi się w lipcu. To kolejny najemca, który w ostatnich tygodniach wybrał ten budynek na swoją siedzibę - w marcu 3,5 tys. m kw. zajęła firma Cogedim.

Mokotów Nova to jeden z największych biurowców na Służewcu. Tworzą go trzy połączone ze sobą budynki biurowe liczące od siedmiu do dwunastu kondygnacji, które łącznie oferują ok. 40 tys. m kw. biur. Inwestorem budynku jest firma Ghelamco, która przeniosła do niego swoją siedzibę. Od 2012 r. inwestycja jest oficjalnym partnerem programu Komisji Europejskiej pod nazwą "GreenBuilding Programme", a niedawno otrzymała również europejski certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie "very good".

Wśród najemców Mokotów Nova, poza samym deweloperem - Ghelamco Poland, znajdują się m.in. Hyundai Motor Poland, BMW, Cargill, Medicover, LG Electronics Polska, Reckitt Benckiser, CBG International, Svenska Handelsbanken, Lego Polska.

Chcesz wynająć biuro w Warszawie? Odwiedź Domiporta.pl

Potrzebujesz magazynu w Warszawie? Sprawdź oferty

Więcej o: