Deweloper buduje garaż dla rowerów

W ostatnich latach, coraz bardziej popularnym środkiem transportu staje się rower. W wielu polskich miastach, w tym również w Warszawie, coraz więcej uczniów, studentów czy pracowników podąża do swoich szkół i firm właśnie na rowerach.
Powstają miejskie, samoobsługowe wypożyczalnie, serwisy rowerowe, a nawet galerie rowerów. W wielu nowobudowanych biurowcach montowane są stojaki na rowery pracowników. Miasto buduje coraz więcej ścieżek rowerowych. Wydaje się, że największym problemem rosnącej rzeszy rowerzystów zaczyna być brak miejsca do przechowywania rowerów, w miejscu zamieszkania. Coraz częstszym widokiem są rowery stojące na balkonach czy korytarzach bloków.

Mając na uwadze rosnącą popularność rowerów, ale też problemy z ich przechowywaniem w mieszkaniach, spółka deweloperska Top Norma, która realizuje aktualnie inwestycję "Pasaż Rembertów", dla wygody przyszłych mieszkańców, zaplanowała garaż dla rowerów. W budynku, oprócz mieszkań i eleganckiego pasażu handlowego, znajdzie się także garaż podziemny, z miejscami postojowymi dla rowerów oraz oczywiście również dla samochodów. Miejsca do parkowania rowerów wyposażone zostaną w odpowiednie stojaki do ich przypinania, a parking rowerowy będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców budynku bezpłatnie.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że Rembertów jest dzielnicą bardzo kameralną, a małe odległości oraz niewielki, lokalny ruch samochodowy powodują, że rower jest tu bezpiecznym, jak również bardzo wygodnym i szybkim środkiem transportu. 

Więcej na: www.pasazrembertow.pl

Chcesz kupić mieszkanie w Rembertowie? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Więcej o: