Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie na Stadionie Narodowym już 6 i 7 kwietnia

Tym wszystkim, którzy chcą wykorzystać obniżkę stóp procentowych chcemy ułatwić poszukiwania właściwego lokum, a tym, którzy w swej ofercie posiadają lokale w promocyjnej ofercie chcemy umożliwić jak najpełniejszą prezentację inwestycji w pięknych wnętrzach Stadionu Narodowego. Swoją ofertę zaprezentuje tu blisko 100 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków.
Sytuacja na rynku nieruchomości mieszkaniowych skłania do zakupu, jest w czym wybierać, wolnych lokali jest więcej niż chętnych. Poszukiwane są mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o wielkości 40-60 m2 w dobrej cenie.

Ostatnie przed wakacjami

Kwietniowe Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to prawdziwy festiwal mieszkań nowych i małych oraz korzystnych kredytów hipotecznych.41. edycja targów zapowiada się wyjątkowo. Deweloperzy i spółdzielnie, poza mieszkaniami z oferty 2012, przedstawią do sprzedaży mieszkania oddane do użytkowania w pierwszym kwartale tego roku. Można będzie także zapoznać się z nowymi inwestycjami, których budowę rozpoczęto w pierwszym kwartale 2013, oraz z planowanymi lokalizacjami, na które deweloperzy i spółdzielnie już otrzymały pozwolenia na budowę.

W nowych projektach dominują mieszkania małe, na które jest największe zapotrzebowanie: dwupokojowe do 40 m2 i trzypokojowe do 55 m2. Deweloperzy deklarują dostosowanie cen do realnych możliwości klientów i unikalne promocje. Przy utrzymującej się nadwyżce podaży deklaracje deweloperów nie są przesadzone, czego doświadczyli poszukujący własnego lokum na marcowej edycji targów, a dzięki ostatniej decyzji Rady Polityki Pieniężnej o kredyt hipoteczny jest coraz łatwiej.

Ale kupić mieszkanie, czy nająć? Zdaniem wielu ekspertów, za tym pierwszym przemawia m.in. bardzo duża liczba ofert na rynku, atrakcyjne ceny, które spadły do poziomu sprzed górki cenowej przełomu 2007 i 2008 r. oraz taniejące kredyty. Jednak czy w warunkach niepewności gospodarczej i rosnącego bezrobocia zaciąganie kredytu jest dobrym pomysłem? Co się bardziej opłaca? W publicznej debacie na ten temat, którą poprowadzi dziennikarz Gazety Wyborczej Marek Wielgo wezmą udział: Marta Kosińska, ekspert serwisu nieruchomościowego szybko.pl oraz Bartosz Turek, analityk rynku nieruchomości Home Broker.

Wykłady, warsztaty, bezpłatne porady

Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum. W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z zakresu prawa, szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone zagadnieniu hipoteki (pojęcie, ustrój, znaczenie w obrocie prawnym) oraz klauzulom niedozwolonym w umowach deweloperskich czy rozliczeniom podatkowym przy zakupie, sprzedaży i najmie nieruchomości. Przede wszystkim jednak nie do przecenienia są spotkania z inspektorem nadzoru budowlanego, na których można poznać techniczne wskazówki pomagające w uniknięciu błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera. W czasie warsztatów architekci wnętrz i styliści podpowiedzą jak zaprojektować wnętrze swojego mieszkania, podsuną wiele pomysłów wykorzystania koloru i światła we wnętrzach, zaproszą do wspólnego tworzenia oryginalnych dekoracji do domu.

W Strefie Porad na potrzebujących czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

Więcej na: www.targimieszkaniowe.pl

WSTĘP NA TARGI

6 i 7 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 - 17.00, STADION NARODOWY, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Odwiedzający otrzymują m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, Raport "Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe - lato 2013" z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. A także m.in.: kupon promocyjny do wykorzystania do 5 dni po targach, uprawniający do bezpłatnego sprawdzenia umowy rezerwacyjnej i umowy w formie aktu notarialnego z deweloperem pod względem zapisów dotyczących: obliczania powierzchni nieruchomości, odbioru technicznego lokalu, kar umownych, gwarancji oraz terminów płatności.

Na Stadion Narodowy można dojechać:

1. komunikacją miejską:

al. Zieleniecka: tramwaje: 7, 8, 22; autobusy: 123,138, 146, 147, 166, 509, 517

Rondo Waszyngtona: tramwaje 7, 8, 9, 22, 24, 25; autobusy: 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521

2. koleją:

Przystanek Warszawa Stadion: Koleje Mazowieckie, SKM (Szybka Kolej Miejska)

3. samochodem i zaparkować na zewnętrznych parkingach zlokalizowanych od strony al. Zielenieckiej

Mapka komunikacyjna

Chcesz kupić mieszkanie od dewelopera w Poznaniu? Zobacz oferty na Domiporta.pl

Interesuje Cię kupno nowego domu w Poznaniu? Odwiedź nasz serwis

Więcej o: