Nowa inwestycja w Wilanowie. 110 lokali

Do sprzedaży trafiły mieszkania i apartamenty w nowej inwestycji grupy Robyg, która powstaje przy Al. Rzeczpospolitej w Wilanowie.
Obecnie w Wilanowie - w ramach osiedli Zdrowa i NRKM - Robyg zakontraktował 2100 lokali, z czego ponad 1650 jest już zamieszkanych.

Najnowsza inwestycja dewelopera - Osiedle Królewskie - znajdować się będzie przy Alei Rzeczpospolitej.

Na ponad 4 hektarowej działce w kilku etapach powstanie łącznie około 600 mieszkań. W nowo wprowadzonej ofercie ROBYG znalazło się 110 lokali. Ich ceny zaczynają się od 5 999 zł za metr kwadratowy.

Interesuje Cię zakup mieszkania od dewelopera? Sprawdź oferty

- Osiedle Królewskie to już nasza czwarta inwestycja realizowana w tej części miasta, po Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki, Osiedlu Zdrowa oraz ROBYG Business Center. Na naszych osiedlach zaaranżowaliśmy wspólne obszary zielone, stworzyliśmy nowe place zabaw, zaprojektowaliśmy liczne punkty handlowo-usługowe, w tym fitness. Wybudowaliśmy sieć dróg ułatwiającej komunikację w okolicy, oddaliśmy też do użytku ogólnodostępny parking wzdłuż ulicy Klimczaka - mówi Zbigniew Wojciech Okoński, prezes zarządu Robyg.

Na koniec 2012 roku Robyg miał w realizacji 17 etapów inwestycji w ramach 9 projektów w Warszawie i Gdańsku. W Warszawie grupa prowadzi 5 inwestycji mieszkaniowych: Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki, Osiedle Zdrowa, City Apartments, Osiedle Kameralne i Young City oraz jeden projekt komercyjny, Robyg Business Center w Wilanowie.

Więcej o: