Dni otwarte w Eko Parku i Ostoi Wilanów

W weekend 16-17 marca Eko-Park organizuje Dni Otwarte w inwestycji Grazioso Apartamenty. Z kolei do 17 marca można odwiedzać inwestycję Ostoja Wilanów.
W weekend w inwestycji Grazioso Apartamenty przy ulicy Chodkiewicza 5, biuro będzie czynne w godzinach od 10 do 16. Podczas Dni Otwartych klienci będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą. Odwiedzający będą mogli obejrzeć wnętrza zrealizowanego projektu oraz wybrane przez siebie apartamenty bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu.

Do dyspozycji klientów będą sprzedawcy, którzy przedstawią szczegółowe informacje na temat inwestycji. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą mogły również skorzystać z usług doradców finansowych, którzy zaprezentują warunki kredytowe przygotowane przez banki wyłącznie dla klientów Eko-Park.

Interesuje Cię zakup mieszkania od dewelopera? Sprawdź oferty

Pod koniec stycznia br. Eko-Park uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Grazioso Apartamenty. Dzięki uzyskaniu pozwolenia spółka w najbliższym czasie rozpocznie przekazywanie apartamentów klientom. Inwestycja została zrealizowana przed zakładanym harmonogramem.

W 3 budynkach składających się na kompleks Grazioso Apartamenty przewidziano łącznie 158 lokali o metrażu od 53 do 187 m kw, gdzie dominują 3-pokojowe mieszkania. W ofercie dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4 - i 5-pokojowe apartamenty.

Ostoja Wilanów

Z kolei do 17 marca w Ostoi Wilanów trwają tzw. kolorowe dni. Kampania ta, organizowana wiosną przez Fadesa Polnord Polska (FPP) otwiera sezon wiosenny w inwestycji.

Deweloper zaprasza do odwiedzenia osiedla, konsultacji i porad architekta, skorzystania z przygotowanej w tych dniach oferty promocyjnej oraz uczestnictwa w zorganizowanej wizyty na budowie.

Kompleks Ostoja Wilanów, jest położony pomiędzy ulicą Hlonda i Aleją Rzeczpospolitej, na terenie prawie 17 ha, z których ponad 5 ha stanowią tereny zielone przeznaczone do wyłącznego użytku mieszkańców.

Etap aktualnie realizowany, składa się z budynku wielorodzinnego zlokalizowanego naprzeciwko skarpy ursynowskiej i willi miejskich. Budynki oferują mieszkania 1 - 4 pokojowe, od 33 do 103 m kw.

Wille miejskie schowane wewnątrz osiedla w pobliżu jeziorka. Na elewacjach znajdują się elementy z kamienia i szkła podkreślające architekturę budynku.

Więcej o: