Zakończenie budowy osiedla Nowa Wileńska i weekendowe Dni Otwarte

W sobotę i niedzielę - 16 i 17. marca firma Budrem organizuje Dni Otwarte do swojej inwestycji Nowa Wileńska, której budowa właśnie dobiega końca
Budowa inwestycji dobiega właśnie końca. W budynku przy Wileńskiej 14 trwają ostatnie prace wykończeniowe. Inwestor zapowiada oddanie kluczy do mieszkań w czerwcu br. W sprzedaży dostępnych jest już tylko około 25 proc. lokali, które powstały w tej inwestycji, oferowanych w cenie od 7050 zł za m kw. do 7800 zł i kilka lokali usługowych. - W Nowej Wileńskiej zaprojektowane zostały głównie mieszkania dwu i trzypokojowe o niewielkich powierzchniach. Mniejszy metraż przekłada się na niższe ceny całkowite, a dzięki temu młodzi ludzie, którzy są zazwyczaj naszymi klientami mają mniej trudności z uzyskaniem finansowania w banku - tłumaczy Michał Wilczewski, pełnomocnik Budrem.

Budrem zaprasza do odwiedzenia inwestycji i obejrzenia mieszkań przy ul. Wileńskiej 14 w sobotę i niedzielę - 16 i 17 marca w godz. 10-16.

Interesuje Cię zakup mieszkania od dewelopera? Sprawdź oferty

Zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się ze szczegółami oferty, obejrzeć inwestycję i zobaczyć rozkład mieszkań, które znajdują się jeszcze w sprzedaży.

Deweloper zaprezentuje również przygotowane na tą okazję, 48 metrowe trzypokojowe mieszkanie pokazowe. Goście będą mogli przyjrzeć się zastosowanym w nim rozwiązaniom.

Odwiedzający inwestycje będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad architekta i otrzymać gratis projekt aranżacji wybranego przez siebie mieszkania. Będzie też możliwość przeprowadzenia konsultacji z doradcą finansowym, który sporządzi indywidualną analizę kredytową.

W tej chwili do nabycia są dwa ostatnie najmniejsze mieszkania o metrażu ponad 33 m kw. po 257 tys. zł oraz jedno dwupokojowe o pow. 37 m kw. za 282 tys. zł. Większe dwa pokoje mają metraże od 42 do 52 m kw. Osoby poszukujące mieszkań trzypokojowych będą miały większy wybór. Za najmniejszy lokal z trzema pokojami o pow. 48 m kw. z ogródkiem trzeba wydać 389 tys. zł. Trójki, o pow. 55 m kw. dostępne są w cenie od 405 tys. zł.

Więcej o: