Ronson: Dni otwarte i promocja w Sakurze

W najbliższy weekend 9-10 marca w godz. 10 - 15 Ronson organizuje dni otwarte projektu Sakura na Mokotowie. Odwiedzający będą mogli obejrzeć gotowe mieszkania z I etapu oraz lokale z II etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na maj 2013 r.
Dla zainteresowanych mieszkaniami na osiedlu w japońskim klimacie Ronson przygotował również specjalną promocję.

- Dni otwarte to idealna okazja, by wchodząc na teren budowy przekonać się jak funkcjonalne są mieszkania na osiedlu Sakura, a także skorzystać z wyjątkowej oferty cenowej. Tylko w marcu ceny mieszkań zaczynają się już od 6 666 zł za m2 - mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development.

Osiedle Sakura będzie się składać z czterech budynków, w których znajdzie się łącznie 450 mieszkań. W I etapie powstało 99 lokali, a w II etapie, którego zakończenie planowane jest na maj 2013 roku, powstaje kolejne 136 mieszkań. Lokale mają powierzchni od 32 m2 do 108 m2. Dzięki atrakcyjnym metrażom, mieszkania 2-pokojowe dostępne są już od 380 tys. zł, 3-pokojowe od 399 tys. zł, a 4-pokojowe od 529 tys. zł.

Wewnątrz osiedla zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie mieści się ogród w stylu japońskim o powierzchni 2300 m2. Klimatyczne pergole, małe fontanny oraz bujna przyroda pozwalają na odpoczynek w ciszy i spokoju. Dużą zaletą projektu jest również bliskość terenów zielonych - toru wyścigów konnych czy Pól Mokotowskich. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub przeszklone werandy oraz duże drewniane okna, z których roztacza się piękny widok na pobliski tor wyścigów konnych.

Szukasz mieszkania od dewelopera na warszawskim Mokotowie? Odwiedź Domiporta.pl

Wolisz mieszkanie z rynku wtórnego? Zobacz ogłoszenia w naszym serwisie

Więcej o: