Nowa Wileńska już w marcu

Kończy się budowa inwestycji Nowa Wileńska położonej na Pradze niedaleko Dworca Warszawa Wileńska.
Dobiega końca budowa inwestycji Nowa Wileńska, którą na warszawskiej Pradze prowadzi firma Budrem. Zakończenie realizacji projektu przewidziane jest na marzec. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe mieszkań i korytarzy, które weszły w ostatnią fazę wykonania. Deweloper przygotowuje trzypokojowe mieszkanie pokazowe i na pierwszą połowę marca planuje zorganizowanie weekendu otwartego na terenie inwestycji.

W nowym budynku przy ulicy Wileńskiej właścicieli znalazło ponad 70 proc. mieszkań. W ofercie zostało jeszcze tylko około 40 lokali i dwa lokale usługowe. Mieszkania w inwestycji to nieduże dwu i trzypokojowe lokale. Jak zapewnia deweloper, niewielki metraż generuje niższe ceny całkowite nieruchomości. Co ma też sprzyjać otrzymaniu kredytu.

Najtańsze dwa pokoje o powierzchni 37 m kw. z ogródkiem można kupić za ponad 280 tys. zł, a trzy pokoje o pow. 48 m kw. z ogródkiem w kwocie 389 tys. zł. Poza tym, wszystkie lokale trzypokojowe, które znajdują się jeszcze w ofercie mają niedużą powierzchnię. Nieco większe trójki o pow. 55 m kw. można kupić od 405 tys. zł. Do nabycia są też jeszcze ostatnie mieszkania z widokiem na centrum Warszawy i Zamek Królewski.

Rozwiązaniem charakterystycznym dla tego projektu są ogródki wydzielone z części wspólnej ogrodu, który położony jest na pierwszym piętrze na dachu parkingu oraz tarasy przynależne do mieszkań na szóstym piętrze budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku mieszkalnego, od strony Alei Solidarności powstał supermarket spożywczy.

Więcej o: