Mieszkania Capital Art Apartments się sprzedają. Jest też kredyt

Firma Atlas Estates sprzedała 20 proc. mieszkań z trzeciego etapu osiedla Capital Art Apartments, położonego przy ul. Giełdowej, na pograniczu warszawskich dzielnic Śródmieście i Wola.
W ciągu 4 miesięcy od momentu rozpoczęcia przedsprzedaży spółka podpisała umowy deweloperskie dotyczące nabycia 44 z 189 lokali.

To zbiegło się w czasie z zawarciem przez Atlas Estates z finansującym realizację tej inwestycji bankiem BZ WBK umowy kredytowej, dotyczącej kredytu o wartości ponad 55 mln zł. Podpisanie tego dokumentu jest potwierdzeniem pozytywnej opinii analityków BZ WBK na temat powodzenia inwestycji oraz oznacza, że deweloper ma zagwarantowane środki na realizację prac budowlanych. BZ WBK aktualnie finansuje również żoliborską inwestycję Atlas Estates - Apartamenty przy Krasińskiego.

W ramach trzeciego etapu inwestycji Capital Art Apartments, na budowie zakończono konstrukcję ścian szczelinowych, które w przyszłości staną się ścianami zewnętrznymi podziemnych kondygnacji budynków. Kolejne etapy budowy obejmują wykonanie wykopu w obrysie ścian szczelinowych oraz wylanie płyty fundamentowej.

W ramach trzeciego etapu inwestycji Capital Art Apartments w dwóch budynkach zostanie wybudowanych 189 mieszkań o powierzchniach od 28 m kw. do 118 m kw. Ceny sprzedawanych lokali wahają się od 7,4 tys. zł do 9 tys. zł brutto za m kw. 30 mieszkań w inwestycji można kupić za kwotę nie wyższą niż 350 tys. zł każde. Oddanie do użytkowania dwóch ostatnich budynków na osiedlu jest planowane na drugą połowę 2014 r.

Więcej o:
Komentarze (1)
Mieszkania Capital Art Apartments się sprzedają. Jest też kredyt
Zaloguj się
  • bylembordo

    0

    Uwaga! Możemy oddać głos na nasza inwestycję w konkursie:

    oceninwestycje.pl/2014/02/inwestycje-z-lotu-ptaka/
    Z inwestycji która wygrywa co tydzień powstaje film z lotu ptaka z quadrokoptera. Głosujcie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX