J.W. Construction wyprzedaje mieszkania

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia J.W. Construction zaprasza do biura handlowego w inwestycji Górczewska Park na dzień otwarty. Deweloper zaoferuje klientom wyjątkowe, promocyjne ceny na wybrane mieszkania.
Aby zainaugurować nowy sezon sprzedażowy, firma przygotowała limitowaną pulę lokali, które można nabyć z atrakcyjnym upustem. Ponadto, każdy, kto odwiedzi biuro handlowe przy ulicy Górczewskiej 181, będzie mógł zapoznać się z aktualną ofertą dewelopera, obejrzeć mieszkania pokazowe, a także uzyskać porady dotyczące finansowania zakupu.

Rozumiemy, jak trudno podjąć decyzję zakupową w przypadku tak dużej inwestycji jak mieszkanie , dlatego staramy się udzielić wszelkich informacji na temat naszej oferty. Co więcej, dzięki uruchomionemu pod koniec ubiegłego roku programowi wyprzedaży ostatnich lokali z finalizowanych projektów, dajemy naszym klientom możliwość negocjacji cen. Zachęcamy do wyboru mieszkania z przygotowanej przez nas puli i złożenia swojej oferty - komentuje Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu handlowego J.W. Construction Holding S.A.

Lista zgłoszonych do licytacji mieszkań znajduje się na stronie www.wyprzedaz-mieszkania.pl. Oferta obejmuje projekty zlokalizowane w Kaputach k. Ożarowa Mazowieckiego oraz w warszawskich dzielnicach: Wawer, Białołęka i Wola. Metraże lokali zaczynają się już od ok. 32 mkw. (kawalerka) czy ok. 40 mkw. (dwa pokoje). Promocja dotyczy inwestycji zakończonych, w których mieszkania są oddane do użytku. Deweloper oferuje ponadto szeroką gamę pakietów wykończeniowych. Urządzenie mieszkania według wybranego projektu zajmuje od 3 do 6 tygodni.

Na dzień otwarty zapraszamy 12 stycznia (sobota) do biura sprzedaży przy ul. Górczewskiej 181 (naprzeciwko Wola Park).

Chcesz kupić mieszkanie od dewelopera na warszawskiej Woli? Wejdź na Domiporta.pl

Wolisz mieszkanie na Woli z rynku wtórnego? Zobacz ogłoszenia

Więcej o:
Komentarze (1)
J.W. Construction wyprzedaje mieszkania
Zaloguj się
  • Gość: andru

    0

    często robią różne wyprzedaże i promocje, warto więc chodzić na ich dni otwarte bo tam sporo się można dowiedzieć, deweloper znany w Warszawie i z wieloletnim doświadczeniem i z tego co się orientuję z dużym popytem na swoje mieszkania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX