Ostatni etap osiedla Carre Arte na Woli

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu inwestycji Carré Arte przy ul. Jana Kazimierza 49.
Villa Arte to kompleks budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum Warszawy. Docelowo znajdzie się w nim ponad 840 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 45 tys. m kw. Teren osiedla będzie ogrodzony i strzeżony.

Dotychczas deweloper wybudował już 174 lokale w ramach etapów Villa Arte i Bell'Arte. Teraz do sprzedaży wprowadził 145 lokali. Dominują małe kawalerki o metrażach 24,5-29 m kw., mieszkania dwupokojowe (40-56 m kw.) oraz trzypokojowe (54,5-69 m kw.). Powstanie też 11 większych lokali cztero- i pięciopokojowych o metrażach dochodzących do 107 m kw.

Zainteresowani mogą oglądać na terenie osiedla mieszkanie pokazowe. W trzypokojowym lokalu o powierzchni 63 m kw. deweloper zaprezentował jeden z trzech standardów wykończenia wnętrz.

Średnia cena mieszkań na osiedlu to 7,2 tys. zł. za m kw., ale najtańsze kosztują już od ok. 5,9 tys. zł za metr. To oznacza, że cena mieści się w limitach wygaszanego z końcem roku programu "Rodzina na swoim".

Uzupełnieniem oferty mieszkaniowej inwestycji są lokale usługowe - w jednym z budynków powstało przedszkole funkcjonujące od września tego roku.

Pierwsze mieszkania trzeciego etapu będą gotowe do odbioru w połowie 2013 r. Realizacja tego ostatniego etapu zakończy się w 2014 r.