Grazioso Apartamenty w ostatnim etapie

W inwestycji Grazioso Apartamenty, na warszawskim Mokotowie, zakończono kolejny etap budowy - stan surowy zamknięty. Grazioso Apartamenty to ostatni etap inwestycji na osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim.
Aktualnie w inwestycji Grazioso Apartamenty trwają prace wykończeniowe części wspólnych (holle, klatki schodowe), a także wykończeniowe elewacji. We wszystkich apartamentach znajdują się już okna, instalacje elektryczne i sanitarne, tynki oraz wylewki.

Projekt Grazioso Apartamenty powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. (autorzy wcześniejszych projektów mieszkaniowych Eko-Park).

- Dotychczas prawie 20 proc. apartamentów znalazło nabywców. Przyszli mieszkańcy doceniają inwestycję m.in. za zróżnicowanie metraży apartamentów oraz praktycznie nieograniczoną możliwość ich aranżacji - mówi Barbara Klassek, dyrektor ds. sprzedaży Eko-Park.

Zakończenie w połowie 2013 roku

W 3 budynkach składających się na kompleks Grazioso Apartamenty przewidziano łącznie 158 lokali o metrażu od 53 do 187 m kw, gdzie dominują 3-pokojowe mieszkania. W ofercie dostępne są również mniejsze 2-pokojowe lokale oraz 4- i 5-pokojowe apartamenty. Mieszkania na ostatnim piętrze po siadają tarasy. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki. Do każdego z apartamentów przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu. Lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim.

Osiedle Eko-Park, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego. Na terenie osiedla znajduje się 11 kompleksów rezydencji.

Inwestycja realizowana na powierzchni około 1 ha zostanie zakończona w połowie 2013 roku.