Dolcan: Klienci wracają po drugie mieszkanie

Choć mieszkanie to zwykle zakup jednorazowy, firma Dolcan, jeden z największych deweloperów, twierdzi, że osoby, które kupiły mieszkanie wracają po następne.
Deweloper przekonuje że, osoby które już raz kupiły mieszkanie u dewelopera wracają, gdy potrzebują nowego, często większego mieszkania. - W ciągu ostatniego roku odnotowaliśmy ok. 20 takich przypadków - podaje Anna Sitnik, zastępca dyrektora biura sprzedaży w Dolcan.

Firma podaje za przykład klientów z Rembertowa, którzy kilka lat temu kupili mieszkania na osiedlu przy ul. Chruściela. W ciągu tego czasu powiększyła im się rodzina, i teraz nabyli większe 65 metrowe mieszkanie z ogródkiem na budowanym przez Dolcan osiedlu Rudy Rydz, też w Rembertowie. Podobną sytuację deweloper obserwuje w Ząbkach. Są także powracający klienci z osiedla Bohaterów Warszawy w Ursusie.

Deweloper twierdzi, że klienci doceniają jakość i wiarygodnośc firmy.

Kupujący ponownie, mogą liczyć na bonus. - Każdy powracający klient może oczekiwać specjalnej oferty przy zakupie kolejnego mieszkania - zapewnia Robert Ziółek, dyrektor generalny Dolcan.

Dla osób, które namawiają innych na Dolcana, deweloper przygotował program lojalnościowy. Są to kupony rabatowe do hurtowni materiałów budowlanych oraz salonu meblowego.