Znany deweloper kusi voucherami i 15 proc. upustami

Do 150 tys. zł rabatu oraz voucher na pobyt w hotelu może otrzymać klient zainteresowany zakupem domu na budowanym przez J.W. Construction osiedlu Villa Campina.
Na lokal w zabudowie wielorodzinnej przysługuje upust sięgający od 5 proc. do 15 proc. wartości transakcji. To już druga akcja dewelopera, który zachęca do odwiedzenia podwarszawskiej inwestycji Villa Campina.

Jak przekonuje deweloper, zgodnie z obowiązującą do 30 sierpnia akcją promocyjną każdy, kto spotka się z handlowcem na terenie inwestycji, otrzyma prezent w postaci zaproszenia na jednodniowy pobyt ze śniadaniem w Hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim. Ci, którzy zdecydują się na zakup luksusowego domu wraz z działką, otrzymają do 150 tys. zł rabatu. Nadal trwa również promocja na wybrane lokale, których cena obniżona jest nawet o 15 proc..

Villa Campina to ok. 200 działek przeznaczonych na domy oraz 11 dwu-, trzy- i czteropiętrowych budynków wielorodzinnych, gdzie powstało łącznie 376 lokali o powierzchni od 29 do 88 m kw. W projekcie zlokalizowanej w Kaputach k. Ożarowa Mazowieckiego inwestycji przewidziano m.in. tereny rekreacyjne, place zabaw dla dzieci, podziemne i naziemne miejsca parkingowe, a także budynek usługowy oraz przedszkole.