Zamieszkaj z celebrytą

- W Woronicza Qbik zamieszka Tomasz Karolak i inni artyści - wabi deweloper pierwszych polskich soft loftów, które powstają na Mokotowie.
- Oryginalny klimat uwiódł już wielu znanych, polskich artystów, m.in. Tomasza Karolaka, który już niedługo zamieszka we własnym lofcie - chwali się deweloper. Woronicza Qbik to pierwszy kompleks w Warszawie utrzymany w oryginalnej koncepcji soft loftów. Soft lofty z jednej strony charakteryzują się niekonwencjonalną stylistyką nawiązującą do klimatu tradycyjnych loftów, a z drugiej, dzięki temu, że budowane są od podstaw, posiadają szereg możliwości dostosowania ich do indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów zarówno pod względem metrażu, lokalizacji, jak i wyposażenia.

Woronicza Qbik znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Woronicza i Racjonalizacji. Kompleks czterech budynków zawiera łącznie 350 mieszkań, w tym 183 lokali dwupoziomowych o zróżnicowanym metrażu - od 32 m kw. do 206 m kw. Zgodnie z założeniami stylistyki loftów wszystkie lokale w inwestycji charakteryzować będzie przede wszystkim przestrzeń, duże okna i proste formy.

Ceny mieszkań zaczynają się od 8,5 tys. zł za m kw. Woronicza Qbik zostanie oddany do użytku w 2012 r.Loft modelowy, fot. materiały inwestora

Przeczytaj także: Orientalne i industrialne lofty w Woronicza Qbik