Domiporta.pl z porównywarką kredytów hipotecznych

Nowa porównywarka kredytów hipotecznych jest już dostępna w serwisie Domiporta.pl. Narzędzie dostarcza spółka Totalmoney.pl
W serwisie Domiporta.pl uruchomiona została nowa porównywarka kredytów hipotecznych połączona z kalkulatorem rat. Dostępna jest ona pod adresem kalkulator-kredytowy.domiporta.pl oraz w szczegółowym opisie oferty nieruchomości. Użytkownicy portalu za jej pośrednictwem mogą porównać kredyty hipoteczne oferowane przez działające na terenie Polski banki komercyjne.

W porównywarce kredytów hipotecznych dostępnych jest ponad 50 banków. Poza informacjami o wysokości raty, RRSO, oraz prowizji banku znaleźć można szczegółowe informacje o kosztach kredytu. Zapoznać można się także z opiniami użytkowników, którzy korzystali z ofert konkretnych banków.

- Dzięki poszerzeniu funkcjonalności serwisu o nową porównywarkę kredytów hipotecznych nasz użytkownik będzie mógł zweryfikować swoje możliwości zakupowe oraz w wygodny sposób sprawdzić oferty wielu banków, a dzięki temu wybrać najatrakcyjniejszy dla siebie kredyt - mówi Maciej Górka, Ekspert ds. komunikacji i relacji z klientem z Domiporta.pl - Dostęp do narzędzia jest odpowiednio wyeksponowany, aby każdy mógł szybko skorzystać z porównywarki - dodaje.

Domiporta.pl od wielu lat jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów branży nieruchomości posiadającym w swojej bazie prawie milion ofert sprzedaży i najmu. Serwis posiada szeroką bazę porad, raportów i analiz, które na mocy umowy poszerzone zostaną jeszcze o artykuły eksperckie i rankingi poświęcone finansowaniu zakupu bądź budowy nieruchomości. Dzięki nim użytkownicy uzyskają więcej niezbędnych przy kupnie nieruchomości informacji.

Umowa o współpracy między Spółką TOTALMONEY.PL a Spółką Trader.com (Polska), właścicielem serwisu nieruchomościowego Domiporta.pl, zaczęła obowiązywać 1 lutego 2014 roku.

 

Szukasz mieszkania? Sprawdź nasze ogłoszenia

Chcesz wynająć mieszkanie? Odwiedź Domiporta.pl