Klient sam wybiera promocję

Nowa oferta deweloperów podoba się kupującym. Teraz to oni decydują, co chcą otrzymać do zakupionego mieszkania.
"Specjalna oferta rabatowa - klient sam wybiera promocję na swoje M" - w taki sposób firma Dolcan zachęca do zakupu mieszkania na osiedlu Powstańców w Ząbkach. Do wyboru są trzy promocje. - Klienci mogą zdecydować się na rabat do 10 proc., garaż w cenie mieszkania lub materiały do wykończenia wnętrz - mówi przedstawiciel firmy. Duża reklama na terenie osiedla zwróciła uwagę wielu młodych rodzin. Wśród kobiet największym zainteresowaniem cieszą się upusty cenowe, panowie wolą garaż w prezencie.

"Dwie promocje do wyboru" - to z kolei oferta spółki Warsaw Trust Development. Decydując się na zakup mieszkania na osiedlu Leśnej Polanki na warszawskiej Białołęce klienci otrzymują listę z wypunktowanymi promocjami. Z tej listy można wybrać dwie propozycje. - Największym zainteresowaniem cieszy się zabudowa mebli kuchennych oraz sprzęt agd do kuchni - mówi przedstawicielka firmy. Klienci zyskują do 10 tys. zł - każda z powyższych promocji jest w cenie do 5 tys. zł.

- Drugim ulubionym zestawem jest 30 proc. upust na drugie miejsce garażowe i bon na komórkę lokatorską - dodaje przedstawicielka dewelopera. Jej zdaniem panowie najczęściej myślą o ubezpieczeniu mieszkania lub dużym telewizorze w prezencie, ale kobiety od razu podpowiadają im bardziej praktyczne rozwiązania.

Kto ma inny pomysł na własną kuchnię może wybrać dowolne dwie promocje. Deweloper może zapewnić nam darmową przeprowadzkę na terenie stolicy lub podaruje nam sofę wypoczynkową. W pakiecie są także dostępne dwa rowery miejskie, weekend w hotelu w malowniczej miejscowości nad morzem lub tygodniowy urlop w jednym z zakopiańskich apartamentów. Nie brakuje także rabatów na aranżację i wykonanie ogródka czy innych upustów.

Nietypowe rozwiązania szybko zauważyli przedstawiciele konkurencji. Kilka spółek już przygotowało podobne oferty. "Zabudowa kuchni lub garaż gratis" - to wakacyjna oferta przygotowana przez firmę Dantex, która buduje osiedle Dobrolin na warszawskiej Woli. Kolejne ogłoszenie i kolejne promocje do wyboru. "Wybierz jedną z naszych letnich promocji" - zachęca spółka Pro Urba. Klienci mają do wyboru promocję na wykończenie mieszkania pod klucz (upust 25 proc.) lub klimatyzację gratis.

Czy wiesz jak wyglądają najpiękniejsze LOFTY? >>
Kliknij, by obejrzeć galerię