Ostatnie przed wakacjami Targi Mieszkaniowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w 33. edycji największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 16 i 17 kwietnia na warszawskim Torwarze.
To ostatnia przed wakacjami szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą większości stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Swoją ofertę prezentuje ponad 120 wystawców. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń, które pomagają zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej w listopadzie 2010 wśród targowych gości, blisko połowa odwiedzających uważa, że wizyta na targach jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą rynku mieszkaniowego i kredytowego, a 75% dobrze lub bardzo dobrze ocenia program wydarzeń towarzyszących. 95% gości wybiera Targi Murator EXPO w celu zapoznania się z ofertą warszawskiego rynku nieruchomości lub dokonania zakupu mieszkania lub domu, ponad 60% z nich to osoby w wieku od 26 do 45 lat, z wykształceniem licencjackim lub wyższym (około 70%).

Tylko na Targach Mieszkaniowych Murator EXPO

Premiery i promocje na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to już tradycja. Zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach. Wystawcy przedstawią najnowsze realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży. Specjalnie dla odwiedzających banki przygotowały niecodzienne oferty. Warto pytać i negocjować przez cały czas trwania targów.

Promocje, premiery, nowości...

Bank Pekao SA specjalnie na kwietniowe targi przygotował wyjątkową ofertę: 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz marżę już od 1,59%. W stoisku banku (118/119) można będzie uzyskać kredyt mieszkaniowy dostępny w programie "Rodzina na swoim" pozwalający na obniżenie raty kapitałowo-odsetkowej nawet do 50% w pierwszych 8 latach. Ostatnia nowelizacja Ustawy znacznie rozszerzyła możliwości uzyskania tego kredytu.

Delta Construction (stoisko 9) zaproponuje targowym gościom w cenie domu (zamknięte, kameralne osiedle Słoneczne Lipowo) pakiet Bezpieczny Dom - kompletny system alarmowy z powiadamianiem partoli interwencyjnych i monitoring opłacony na okres 1 roku.

19. Dzielnica (stoisko 62) zapewni klimatyczne mieszkania w centrum Warszawy. Na klientów, którzy odwiedzą stoisko 19. Dzielnicy i zostawią dane kontaktowe, czekają: klimatyzacja do mieszkań trzypokojowych, i klimatyzacja oraz komórka lokatorska do mieszkań cztero- i pięciopokojowych. Warunkiem promocji jest podjęcie decyzji o zakupie mieszkania w ciągu 2 tygodni od zakończenia targów.

Po raz pierwszy na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zostanie zaprezentowany projekt apartamentowca InCity z 483 mieszkaniami, zlokalizowany u zbiegu Karolkowej i Siedmiogrodzkiej. Inwestorem jest OKAM Capital (stoisko 42/43). Projekt obejmuje zespół dwóch budynków, z których jeden posiada 17-kondygnacyjną dominantę o wysokości 55 metrów, w której znajdą się apartamenty z widokiem na panoramę Warszawy. W projekcie przeważają mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni 65 m2. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie dwupoziomowy parking podziemny na 496 miejsc.

Na Targach Mieszkaniowych rozpocznie się sprzedaż nowej inwestycji DOR Ochota realizowanej przez DOR sp. z o.o. (stoisko 81/82) zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie Ronda Zesłańców Syberyjskich. Dla pierwszych 50 nabywców przewidziano wyjątkowo atrakcyjne ceny. W 13-kondygnacyjnym budynku znajdą 244 mieszkania, w większość dwupokojowe. Na najwyższych piętrach zaprojektowano penthousy z tarasami, z widokiem na panoramę Warszawy. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 254 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.

Eksperci radzą...

Wszyscy zainteresowani własnym "M" kupią je na Targach bezpiecznie - dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej dawki wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. Odbędzie się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego. W sobotę odbędzie się na targach publiczna debata, w trakcie której eksperci szukać będą odpowiedzi na przewrotnie postawione pytanie: " Czy ceny mieszkań osiągnęły już dno? Czy kupić mieszkanie w mieście, czy mieszkanie lub dom pod miastem?".

Finansowanie inwestycji i centrum liczenia zdolności kredytowej

Pośrednicy kredytowi oraz przedstawiciele banków przygotowali dla gości targów specjalne, wyjątkowo ciekawe oferty kredytowe. Służyć będą radą i pomocą, wyjaśnią zasady budowy zdolności kredytowej i wiarygodności finansowej, wskażą mocne i słabe strony oferty banków działających na polskim rynku, prawa kredytobiorcy. W czasie indywidualnych spotkań określą najbardziej korzystną ofertę kredytową - dopasowaną do indywidualnych możliwości i potrzeb, przeprowadzą symulację wysokości i warunków kredytu odpowiadających konkretnej sytuacji i wymienią źródła dochodów akceptowane przez banki, pomogą w kompletowaniu dokumentów i ocenie ryzyka zakupu mieszkania, wypełnią wnioski kredytowe.

Strefa Bezpłatnych Porad serwisu me-mieszkania.pl

W Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl dyżurował będzie sztab specjalistów. Wszystkim zainteresowanym służyć będą radą i pomocą eksperci, w następujących punktach konsultacyjnych: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni. W Strefie Porad uruchomione zostanie stanowisko doradcze Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, w którym można liczyć na pomoc w wyborze posadzek drewnianych i materiałów montażowych, a także sposobów wykończenia drewnianej podłogi oraz jej pielęgnacji i konserwacji. Poznać nowoczesne rozwiązania pozwalające eksponować wybrane elementy wnętrza właściwą ekspozycją barw i struktur powierzchni podłóg i posadzek, czy najmodniejsze materiały i wzory podłóg stosowane w mieszkaniach i domach. W czasie targów można będzie wziąć udział w pokazach pasowania i przyklejania podłogi, szlifowania oraz olejowania i lakierowania przygotowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy.

Przyjdź na Targi i wygraj komplet mebli ogrodowych

Do wygrania stylowy i unikalny zestaw ogrodowy dla ośmiu osób: stół o średnicy 1,8 m, krzesła, poduszki i parasol ogrodowy wraz z podstawą. Meble wykonane są ze stopu aluminium, odlew jest anodyzowany a następnie pokryty farbą proszkową, dzięki czemu meble są odporne na rdzę i warunki atmosferyczne.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które odwiedzą Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Nagrody można obejrzeć w targowym stoisku organizatora, którym jest ogrodowysalon.pl (stoisko 71/72). Tam też dostępny będzie Regulamin Konkursu.

WSTĘP NA TARGI

33. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE można odwiedzać w dniach 16 i 17 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 - 17.00; TORWAR przy ulicy Łazienkowskiej 6a.

Bilet jednorazowego wstępu na targi kosztuje 15 zł.

Dzieci do lat 12 wejdą na Torwar bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów. Osoby z widoczną niepełnosprawnością wchodzą w towarzystwie opiekuna na teren targów bez konieczności zakupu biletu wstępu.