Płomień w kominku jak prawdziwy

W Poznaniu po raz pierwszy odbędą się targi Kominki oraz Wodociągi. Równocześnie trwać będą największe w Europie Środowo-Wschodniej Targi Instalacyjne ?Instalacje?
Te trzy imprezy rozpoczną się na terenie Targów Poznańskich 26 kwietnia i potrwają cztery dni. Targi Kominki zgromadzą kilkudziesięciu polskich i zagranicznych wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze trendy w projektowaniu i designie kominków oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie ich instalacji i eksploatacji. Zwiedzający obejrzą płonące kominki, piecyki i kuchnie. Wśród wystawianych nowości znajdą się m.in. najnowszej generacji kominki elektryczne z unikatowym trójwymiarowym efektem płomienia i dymu, niemożliwe do odróżnienia od prawdziwego ognia.

W tym samym czasie do Poznania przyjadą specjaliści z branży wodno-kanalizacyjnej, by wziąć udział w premierowej edycji targów Wodociągi. Będą tu prezentowane m.in. technologie ujmowania i uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej. Targom towarzyszyć będzie międzynarodowa konferencja "Waterworks Forum", organizowana wspólnie z Aquanet.

Targi "Instalacje" odbędą się w Poznaniu już po raz siódmy. Swój udział w tej imprezie zapowiedziało blisko 500 wystawców, którzy zaprezentują prawie 280 nowości. Branża instalacyjna podzielona jest na pięć sektorów: Ogrzewanie - Salon Techniki Grzewczej i Ciepłowniczej, Wentylacja & Klimatyzacja - Salon Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej, Aquasan - Salon Techniki Sanitarnej, FM Area - Salon Techniki Obiektowej oraz Gaz - Salon Techniki dla Przemysłu Gazowniczego.

Na terenie hali stworzona będzie specjalna ekspozycja R-Energia. Będzie można na niej zobaczyć nowatorskie pomysły, jak racjonalnie gospodarować energią w budynkach oraz co zrobić, by stały się one jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska i tańsze w eksploatacji.

Już po raz drugi chętni będą mogli sprawdzić swoje praktyczne umiejętności w Mistrzostwach Polski Instalatorów. Organizatorzy oraz sponsorzy (Stell, Grundfos, Volkswagen, Target Press, Snickers Workwear i MTP) zadbają o wyjątkową oprawę zawodów, a profesjonalny pomiar czasu zapewni bezstronność i jednoznaczność werdyktu. Zwycięzca wyjedzie z targów nowym volkswagenem Caddy Life ze specjalnym wyposażeniem dodatkowym.

Komentarze (1)
Płomień w kominku jak prawdziwy
Zaloguj się
  • anita977

    0

    na targach z kominkami można zdać sobie sprawę jak bardzo kominki potrafią być różnorodne, a im więcej ogląda się kominków tym trudniej się zdecydować na jeden konkretny do domu, sama zanim zdecydowałam się na kominek w kominki-pinus.com.pl przez kilka miesięcy naradzałam się z mężem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX