Regaty się rozkręcają

Dom Development wprowadza do sprzedaży IV etap osiedla Miasteczko Regaty na warszawskiej Białołęce. To już trzecia inwestycja rozpoczęta przez spółkę w tym roku
Czwarty etap jest kontynuacją dotychczasowych projektów osiedla Miasteczko Regaty przy ul. Kobiałka. Dotychczas spółka oddała do użytku blisko 450 mieszkań. Teraz zamierza wybudować kolejne 202 mieszkania. Deweloper zapewnia, że będą to lokale w najbardziej atrakcyjnych metrażach. Oddanie do użytku najnowszego projektu spółki planowane jest na lipiec 2011 roku. Wartość tej inwestycji wyniesie około 56 mln zł.

Nowy etap składa się łącznie z trzech 3-piętrowych nowoczesnych i eleganckich budynków, które będą położone w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego. Średnia powierzchnia planowanych mieszkań wyniesie

53,85 m kw. Najmniejsze mieszkanie to kawalerka o powierzchni 32,5 metra, największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93 mkw. Najwięcej, bo aż 40 proc. wszystkich lokali w tej inwestycji stanowić będą mieszkania dwupokojowe w najbardziej popularnych metrażach od 48,1 do 55 mkw.

Przedział cenowy mieszkań w czwartym etapie kształtuje się od 4,9 do 5,8 tys. zł za mkw. Większość mieszkań dostępnych będzie w programie "Rodzina na swoim". Dom Development zapewnia, że zagospodarował już na wysokości III i IV etapu Miasteczka Regaty odcinek nabrzeża Kanału Żerańskiego, który bezpośrednio przylega do inwestycji. - Wszystko po to, aby mieszkańcy osiedla w wolnej chwili mogli spędzić czas na łonie natury i rozkoszować się ciszą i spokojem - przekonują przedstawiciele firmy. Pomiędzy Kanałem Żerańskim, a osiedlem powstały już ławeczki do wypoczynku, ścieżka spacerowa oraz pomost, z którego mogą korzystać mieszkańcy osiedla.

Nowy projekt sprawia, że Dom Development wychodzi na lidera wśród tegorocznych inwestycji. - To już nasza trzecia inwestycja, którą wprowadzamy do sprzedaży w 2010 roku. Chcemy zapewnić naszym klientom szeroki wybór mieszkań w ciekawych lokalizacjach i atrakcyjnych cenach, dlatego też planujemy wprowadzenie w tym roku do naszej oferty sprzedaży około dwóch tysięcy nowych mieszkań. Do tej pory wprowadziliśmy ich już prawie sześćset - mówi Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development. - Miasteczko Regaty to nasz szczególny projekt, ponieważ jest to jedna z pierwszych inwestycji mieszkaniowych realizowanych w tym rejonie Białołęki. Dlatego też planujemy kontynuację tej inwestycji w przyszłości - przekonuje.