Po Klasykach czas na Adrię

Dom Development wprowadza do sprzedaży kolejną inwestycję na terenie prawobrzeżnej Warszawy
Spółka rozpoczyna budowę i sprzedaż osiedla Adria zlokalizowanego na warszawskim Gocławiu. W pierwszym etapie przewidziano 256 lokali, łącznie na osiedlu powstanie 656 mieszkań. Na osiedlu Adria powstanie w sumie 5 budynków o wysokości od V do XIV kondygnacji. Projekt osiedla jest bardzo nowoczesny, kolejną zaletą jest jego lokalizacja. Pozwala ona na łatwy dostęp do pełnej infrastruktury dzielnicy oraz szybki dojazd do centrum miasta.

To jednak - zdaniem dewelopera - nie koniec zalet tego osiedla. Z wysokich, niestandardowych okien apartamentów oraz przeszklonych balkonów będzie można podziwiać panoramę lewego brzegu Wisły i Pałacu Kultury. Inwestor przekonuje, że w budynkach zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania architektoniczne, podkreślające wyjątkowe atuty lokalizacji. Parter budynku ozdobią wysokiej klasy ceramiczne materiały wykończeniowe.

W pierwszym etapie osiedla zaprojektowano tylko jeden budynek. Znajdą się w nim mieszkania w wygodnych rozkładach o średniej powierzchni 61 m kw. Najmniejsze mieszkanie to jednopokojowy lokal - oddzielna sypialnia i pokój z kuchnią - o powierzchni 38,2 m kw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 106,3 m kw. Najwięcej będzie mieszkań dwupokojowych o najbardziej popularnych metrażach od 52,7 do 56,7 m kw. Takie lokale będą stanowić ponad 60 proc. w tej inwestycji.

Średnia cena mieszkań w pierwszym etapie wyniesie 7,6 tys. zł za mkw. Przedział cenowy kształtuje się od 6,6 do 8,8 tys. zł za mkw.

- Adria to kolejna inwestycja z zapowiadanych przez nas projektów - mówi Jarosław Szanajca, prezes zarządu spółki Dom Development. - Jest to także kolejny projekt na terenie prawobrzeżnej Warszawy, jednak nie ograniczamy się do tej części miasta i szukamy atrakcyjnych lokalizacji także w lewobrzeżnej części stolicy. Jest to nasza druga inwestycja wprowadzona w tym roku i jestem przekonany, że jej ciekawa lokalizacja oraz nowoczesne rozwiązania znajdą swoich amatorów - przekonuje prezes spółki.

W budynku przewidziano bardzo nowoczesny i komfortowy hall wraz z recepcją, wyłożony okładzinami ściennymi w kolorze drewna i kamienia, ozdobione gresem oraz kameralnie oświetlony. Na terenie osiedla mają powstać ścieżki i dróżki, rzędy kameralnych parkowych ławeczek ustawionych wśród drzew oraz bezpieczne place dla dzieci. W najniższych partiach budynku znajdą się osiedlowe sklepy i kawiarenki.