Wiosenne Nowości Mieszkaniowe już 20 i 21 lutego w nowej hali EXPO XXI

Już 20 i 21 lutego na terenie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie odbędą się pierwsze w sezonie Targi Mieszkań. Wykorzystaj koniec zawirowań na rynku nieruchomości i znajdź wymarzone mieszkanie wśród prezentowanych przez wystawców nowości.
Wielu uczestników targów przygotowało wyjątkowe promocje, a sprawdzona i wygodna formuła imprezy - prezentująca ofertę całego stołecznego rynku mieszkaniowego - ułatwi zakup własnego M.

- Podczas Targów Mieszkań zwiedzający będą mogli zapoznać się z całą ofertą rynku nieruchomości w Warszawie i okolicach. Wcześniejsze edycje pokazały jak pomocne jest tego typu wydarzenie i jakim zaufaniem obdarzają warszawiacy właśnie naszą imprezę. W obliczu wzmożonego zainteresowania zakupami mieszkaniowymi oraz dużej liczby nowych, dopiero wprowadzanych do sprzedaży inwestycji spodziewamy się tłumu zwiedzających - prognozuje Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów. W weekend 20 i 21 lutego w hali Expo w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości Warszawy i okolic. Zamiast przeglądania tysiąca ofert w prasie i Internecie czy żmudnych wycieczek do biur sprzedaży, podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie. W poszukiwaniu idealnej oferty pomogą organizatorzy i wyjątkowy program "Prosto do celu". Zgłaszając się do oznaczonego punktu przy wejściu na halę targową i podając szczegółowe kryteria poszukiwanego mieszkania lub domu, zwiedzający dostaną wydrukowany wykaz firm oferujących poszukiwane lokum, a także mapę targów z zaznaczonymi stoiskami tych właśnie firm.

Na specjalnie opracowanej mapie Warszawy będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach firm, co znacznie ułatwi zwiedzającym selekcję stoisk, które powinni odwiedzić by mieć pewność, że nie przeoczą żadnej oferty.

W imprezie weźmie udział ponad 100 wystawców z Warszawy i okolic, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji "Wiosenne Nowości Mieszkaniowe" zaprezentują swoje najnowsze, dopiero wprowadzane do sprzedaży inwestycje. Po raz pierwszy na targach zagoszczą: 19. Dzielnica firmy Pro Urba, Os. Klasyków oferowane przez Dom Development, Os. al. Krakowska i Skierniewicka firmy Dolcan i wiele innych.

Premiera targów, czyli inwestycja 19. Dzielnica firmy Pro Urba to nowy kompleks mieszkaniowy w samym centrum Warszawy, gdzie najpotrzebniejsze sklepy i usługi znajdą się "na wyciągnięcie ręki". Koncepcja osiedla obejmuje stworzenie nowej infrastruktury: ulic, skwerów i placów oraz terenów zielonych.

Wystawcy przygotowali także unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania z wyjątkowych okazji znajdą się w Przewodniku Targowym. Oprócz uznanych firm deweloperskich (m.in. Atlas Estate, Bouygues Immobilier, Budimex Nieruchomości, Dolcan, Dom Development, Eco Classic, J.W. Construction, Polnord Warszawa, Pro Urba, Ronson, UBM Polska) na targach pojawią się również agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych (wśród nich BGŻ, Deutsche Bank, Nordea Bank, PKO BP, Pekao S.A., Finamo), a także w Centrum Liczenia Zdolności Kredytowej odwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i formalne dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy rynku. Tym, którzy nie dotrą na prezentacje problemy związane z zakupem mieszkania pomogą rozwiązać doradcy w Sektorze Porad dostępnym podczas targów.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny "Album Inwestycji Mieszkaniowych - Warszawa i okolice, wiosna 2010". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium "Jak kupić mieszkanie?", zawierające niezbędne informacje aby zakup mieszkania przebiegł bezpiecznie i szybko. Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wspólnie z Akademią Kreatywnego Rozwoju MALINOWO przygotował kolorowy plac zabaw. W czasie gdy dzieci będą bawiły się pod profesjonalną opieką, rodzice mogą znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Więcej informacji, spis wystawców oraz program prelekcji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań, EXPO XXI

20-21 lutego 2010 r.

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00